Connect with us

Najważniejsze wiadomości

GR8 Tech otwiera nowe centrum w Warszawie

Published

on

GR8 Tech otwiera nowe centrum w Warszawie

Wielokrotnie nagradzany dostawca platformy iGaming, Technologia GR86 czerwca otworzyło swoje najnowsze centrum w Warszawie. Jako firma, która od czasu pandemii Covid-19 stawia na model zdalny, GR8 Tech w dalszym ciągu wspiera swoją zróżnicowaną międzynarodową siłę roboczą, oferując elastyczne i komfortowe warunki pracy.

Oprócz pomocy w konfiguracji biura domowego, firma zapewnia również lokalne centra w wybranych lokalizacjach, w których skoncentrowani są pracownicy i trwają rekrutacje.

Huby te są dostępne w kilku lokalizacjach w całej Europie, m.in. na Cyprze, w Czechach, a teraz także w Polsce. Oferują pracownikom możliwość pracy w środowisku przypominającym biuro, jeśli chcą.

Inicjatywa ta jest częścią ciągłych wysiłków GR8 Tech mających na celu zapewnienie swoim pracownikom jak najlepszych warunków pracy, gdziekolwiek pracują. Wysiłki te zostały niedawno zakończone wraz z Tytuł „Najlepszego miejsca pracy 2024” w konkursie SiGMA Americas Awards.

Nowy warszawski hub będzie wygodnym miejscem pracy dla ponad 100 specjalistów pracujących już w Polsce, a także wszystkich nowych pracowników dołączających do firmy. Będzie także dostępny dla wszystkich pracowników GR8 Tech, którzy podróżują za granicę i potrzebują profesjonalnego środowiska pracy.

Otwarcie warszawskiego hubu wpisuje się w szersze strategiczne działania GR8 Tech w Europie, a w szczególności w Polsce.

Niedawno GR8 Tech wziął udział jako partner technologiczny w największym polskim festiwalu IT Code Europe, który odbył się 10 i 11 czerwca w Krakowie. Dyrektor ds. talentów GR8 Tech, Tetiana Davydova, wygłosiła wykład dalej Opanowanie nauki negocjacji: sekrety udanego dialogu technologicznego Na wydarzeniu.

GR8 Tech będzie także uczestniczyć jako partner w konferencji Devoxx w Krakowie w dniach 19-22 czerwca. Opowiadać będzie zastępca CTO firmy, Paweł Grzegrzółka Integracja bramek jakości z IaC.


Aby dowiedzieć się więcej o GR8 Tech i jej przyszłych działaniach, odwiedź stronę internetową firmy. strona internetowa i dołącz do społeczności LinkedIn I Facebook na tematy związane z biznesem lub Instagrama dla najważniejszych cech środowiska pracy GR8.


Ta treść została stworzona we współpracy z organizacją partnerską w ramach naszego programu globalnej widoczności. Nasz program pomaga firmom poprawić ich obecność cyfrową i wzmocnić przemyślane przywództwo ich ekspertów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *