Connect with us

technologia

Słynny kusiciel – The New York Times

Published

on

Słynny kusiciel – The New York Times

6D. Może to podobieństwo tego wpisu do „Asteroids” na początku i na końcu, ale to było dla mnie trudne. „Galaktyki, np.” rozwiązują ANDROIDY; to ciekawostka dotycząca marki, która dotyczy wielu smartfonów Samsung dotknięty system operacyjny.

25D. Potrzebowałem każdego listu z wpisu krzyżowego na ten temat, „Rafael ______”, trzecibazowy All-Star drużyny Red Sox. To nie moja dziedzina specjalizacji i po raz pierwszy Rafael Devers pojawia się w układance „Timesa”, choć istnieje już od Od 2017 roku czołowy zawodnik ligi.

35D. „Nieprawda?” wywołuje piękną, zapadającą w pamięć grę słów: NA ODWAGĘ. (Mówiąc o Pavlovie! Myślałem o grze na letnim obozie Truth or Dare, w której uczestniczyłem w zeszłym stuleciu, chociaż nie mam pojęcia, czy ktoś będzie w nią grał w 2024 roku.)

Jestem podekscytowany możliwością powrotu do „The New York Times”! Dziękujemy wszystkim, którzy przetestowali tę łamigłówkę i umożliwili jej ukończenie.

Ta łamigłówka, podobnie jak moja poprzednia, została zbudowana wokół przecinających się kluczy 1-w dół i 15-w poprzek. Zestaw w 1D był moim głównym startem, który przyszedł do mnie pewnego dnia zeszłego lata i który, moim zdaniem, byłby szczególnie godny startu. Postanowiłem spróbować symetrii ukośnej dla zabawy i jestem naprawdę zadowolony z wyniku.

Moje ulubione wskazówki, które znalazły się w ostatniej układance, to 41A, 25D i 48D. Bardzo się ucieszyłem, że redaktorzy je zatrzymali. Ze wskazówek, które zmienili, najbardziej podoba mi się 19A, a zwłaszcza 10D, co moim zdaniem było sprytne.

Osobiście chciałbym zaznaczyć, że za nieco ponad tydzień kończę 21 lat, więc traktuję tę zagadkę jako wcześniejszy prezent urodzinowy dla siebie. Dziękuję za rozwiązanie i mam nadzieję, że wkrótce wrócę!

Krzyżówka New York Timesa ma otwarty system przesyłania, a swoje łamigłówki można przesyłać online.

READ  USAFE-AFAFRICA demonstruje przełomowy pakiet do wystrzeliwania i przywracania mobilnego satelity MQ-9A > Siły Powietrzne USA w Europie i Siły Powietrzne w Afryce > Wyświetlanie artykułu

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć, zapoznaj się z naszą serią „Jak utworzyć krzyżówkę”.

Abonenci mogą Spójrz na klucz odpowiedzi.

Czy chcesz wrócić do strony z puzzlami? Dokładnie tutaj.

Co miałeś na myśli?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *