Connect with us

technologia

Google wyłącza swoją mobilną aplikację do zakupów

Published

on

Google zamyka swoje aplikacje mobilne do zakupów na iOS i Androida i zamiast tego kieruje użytkowników do swojej witryny zakupów internetowych. 9to5 Google zgłoszone. W piątek, Programista XDA odkrył, że termin „wygaśnięcie” został dodany do kilku ciągów kodu w aplikacji Zakupy, co sugeruje, że aplikacje zostały wycofane.

Rzecznik Google powiedział 9to5 Google że aplikacje będą działać do czerwca. W ciągu najbliższych kilku tygodni nie będziemy już wspierać aplikacji zakupowej. Wszystkie funkcje, które aplikacja oferuje użytkownikom, są dostępne na karcie zakupów ”- powiedział rzecznik. Będziemy nadal tworzyć funkcje na karcie Zakupy i innych interfejsach Google, w tym w aplikacji Google. „The shopping.google.com Strona pozostaje aktywna.

Dzięki aplikacji użytkownicy mogli wybierać spośród tysięcy sklepów internetowych i dokonywać zakupów za pomocą swoich kont Google. Możesz szybko robić zakupy w tysiącach sklepów i używać konta Google do robienia zakupów. Ten użytkownik zauważył, że aplikacja na Androida działa normalnie w niedzielę, ale niektórzy użytkownicy już widzieli komunikat, że coś poszło nie tak, gdy próbowali użyć aplikacji do zakupów.

Mobilna aplikacja do zakupów to tylko najnowszy produkt Google, który daje ci topór – Czytnik (wciąż gorzki), Hangouts, Plus – Lista jest długa.

Skontaktowaliśmy się z Google, aby uzyskać więcej informacji i zaktualizujemy je, gdy będziemy wiedzieć więcej.

READ  Stripe nabywa Bouncer i integruje uwierzytelnianie swojej karty z radarowym narzędziem do wykrywania oszustw TechCrunch
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *