Connect with us

technologia

Google Pixel Fold 2 wyciekł i kochanie, powrócił

Published

on

Google Pixel Fold 2 wyciekł i kochanie, powrócił

Zdjęcie Pixela Folda pierwszej generacji, który według plotek w niczym nie przypomina Pixela Folda 2 drugiej generacji.
zdjęcie: Dana Ackermana/Gizmodo

Dzięki renderowi, który krąży po sieci, możemy rzucić okiem na to, jak będzie wyglądał Google Pixel Fold 2 nowej generacji i co znajdzie się w środku. Bulwiasty, wystający guzek aparatu to zauważalny szczegół na niewydanym, jeszcze nieogłoszonym urządzeniu.

Raport Android Authority na temat wyglądu urządzenia pochodzi z anonimowego źródła i opiera się na wadliwym prototypie zdjęcie. Wiesz, o jakim zdjęciu mówię: wygląda, jakby zostało zrobione mimochodem, przechodząc obok pokoju pełnego prefabrykowanego sprzętu – pokoju bardzo bez nadzoru Charlie i fabryka czekolady Coś w rodzaju scenariusza.

Na zdjęciu widać odbicie ręki wykonującej zdjęcie po stronie wyświetlacza Pixela Fold 2. Po drugiej stronie widać wystający kwadrat aparatu, który nie pasuje do tego rzekomo Rendery Pixela 9 robią furorę.

Wyjątkowe jest to, że ten przeciek sugeruje, że z tyłu Pixela Fold 2 nie będzie już paska. Ten tylny drążek był Google Pixel Charakterystyczny wygląd w duchu czasu – iPhone’a to jest piec Telefony Galaxy są sygnalizacją świetlną i piksel to pasek. Zamiast tego widzimy coś, co wygląda na trzy soczewki umieszczone jedna nad drugą i sensor. To nawet nie zbliża się do pierwszej generacji Składanie pikseli Moduł kamery przypominający pigułkę.

Według Android Authority, strony internetowej, która opublikowała wyciek, zdjęcie pochodzi z tego samego źródła, które twierdzi, że Pixel Fold 2 będzie działał z Google Tensor G4 zamiast zeszłorocznego Tensora G3. Oznacza to, że pominąłby generację, dostosowując swoją specyfikację do Pixela 9 i Pixela 9 Pro, które zostaną wprowadzone na rynek jesienią. Krążą także pogłoski o aż 16 GB pamięci RAM w składanym urządzeniu.

Węszenie w łańcuchu dostaw to zawsze świetny sposób na odwrócenie uwagi. Jednak wszystko na temat Pixel Fold 2 było pogłoskami aż do oficjalnego ogłoszenia przez Google. Debiut urządzenia mógłby nastąpić na początku lata, bliżej premiery składanych urządzeń Samsunga. A może Google poczeka do jesieni, aby w pełni ujawnić rodzinę urządzeń Pixel.

READ  Polska firma prezentuje innowacyjną metodę recyklingu paneli słonecznych – sekcja angielska
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *