Connect with us

technologia

Członek Sił Kosmicznych podobno pominął ocenę, aby zdobyć PS5, ale zamiast tego został obniżony

Published

on

Wydaje się, że Space Force nie zgadza się z misją, która najwyraźniej złapała wielu w USA: zdobyć PS5. Według doniesień jeden z jej członków został upomniany i zdegradowany za spóźnienie się 30 minut na ćwiczenia w związku z próbą zdobycia jednej z konsol. Opublikuj na stronie Air Force na Facebooku amn / nco / snco (o Zadanie i cel).

Zgodnie z listem bezimienny lotnik napisał do swojego przełożonego, że spóźni się 30 minut na swój program poprawy kondycji, ponieważ pojechał do wielu miejsc docelowych (sklep, a nie terminologia wojskowa), aby kupić PS5. Następnie lotnik dodał „Yolo, PS5> Dyscyplinarny” zgodnie z listem dyscyplinarnym.

List referencyjny wysłany do grupy na Facebooku.
Zdjęcie: Strona Luftwaffe amn / nco / snco na Facebooku

Być może jego starszy oficer nie doceniał niedbalstwa. Być może lotnik przyzwyczaił się spóźniać, co zdaje się sugerować druga część listu. Cokolwiek to było, posunięcie to spowodowało, że lotnik został obniżony z E-4 Senior Airman do E-3 Airman First Class.

Druga część listu zawiera opis obniżenia rangi i możliwej historii późnego wydania.
Zdjęcie: Strona Luftwaffe amn / nco / snco na Facebooku

W dolarach i centach oznacza to obniżenie pensji z około 2262 dolarów miesięcznie do 2042 dolarów miesięcznie. według strony Air Force. Niestety dla naszego (teraz mniej starszego) lotnika, to znaczy, że tak będzie Jeszcze trudniej jest uzyskać skalpowane PS5pod warunkiem, że nie mógł go znaleźć podczas biegu na mecie. Listy referencyjne pozostawiają ten frustrujący szczegół tajemnicą.

Rzecznik Sił Powietrznych nie mógł ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że listy były autentyczne, chociaż powiedział, że formatowanie dokumentu jest poprawne dla listu referencyjnego Zadanie i cel.

READ  Vergecast: Cristiano Amon, prezes Qualcomm, mówi o Snapdragonie 888, przyszłości 5G i chipie Apple M1
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *