Connect with us

Sport

Znamy najpiękniejsze miejsce w roku! FIFA miała naprawdę duży wybór! Szczupak nr

Published

on

Podczas gali FIFA The Best Robert Lewandowski jest nagrodą Piłkarz Roku, ale nie jest to jedyna nagroda przyznawana przez światowe stowarzyszenie. Wybrano również najpiękniejszy cel w 2020 roku. Nagroda trafiła do Son Heung-min z Tottenhamu, który pokazał akcję godną Diego Armando Maradony.

Obejrzyj wideo
Wojciech Szczęsny przyćmił Cristiano Ronaldo. Bohater z Polski [ELEVEN SPORTS]

Son Heung-min zdobywa nagrodę Puskasa w 2020 roku

Koreańska gwiazda z Tottenhamu, która w tym sezonie jest w świetnej formie, została uhonorowana za mecz z Burnley (5: 0). Jego spektakularny rajd podziwiał Gary Lineker, który powiedział: „To jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek widział”. Son Heung-min Powiedział, że początkowo chciał oddać Allego Dele, ale ponieważ nie mógł zobaczyć swojego przyjaciela, postanowił biec do przodu. I nie zatrzymał się, dopóki nie włożył piłki do siatki i przeszedł z piłką kilkadziesiąt metrów.

Spektakularny cel gwiazdy Tottenham Możesz zobaczyć poniżej. Luis Suarez dotarł również do finału Nagrody Puskasa (FC Barcelona) i Giorgian De Arrascaeta (Flamengo). Wszystkie nominowane hity można zobaczyć TUTAJ.

Jakie są najlepsze nagrody piłkarskie FIFA?

Nagrody Najlepsza piłka nożna FIFA przyznawane są od sezonu 2015-2016. To referendum jest następcą referendum w sprawie FIFA World Player of the Year, które odbyło się do 2010 roku. Referenda „Piłka nożna Francji” i „Piłkarz Roku FIFA” były połączone przez kilka lat i przyznano nagrodę „Złotej Piłki” FIFA. Jednak we wrześniu 2016 roku FIFA ogłosiła, że ​​wraca do własnego referendum, a Złotą Piłkę przyznał tylko France Football.

READ  Donald L. Bozick 1941-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *