Connect with us

technologia

Google obiecuje rozwiązać największy problem z kamerami Nest

Published

on

Zdjęcie dzwonka na baterie przymocowanego do drewnianej deski

Możesz używać tylko dzwonka Nest zasilanego bateryjnie w aplikacji Google Home, co sprawia, że ​​​​wprowadzenie go do domu ze starszymi urządzeniami Nest jest naprawdę denerwujące!
zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Gdy chcesz zaktualizować istniejące kamery Nest do zaktualizowanej na dworze aparat lub zasilanie bateryjne dzwonek do drzwi, ostrzeżenie: Jeśli masz jakieś działa stary sprzęt Nest, musisz użyć dwóch aplikacji, aby zarządzać przeszłymi gniazdami z najnowszymi. To problem, który napotkałem podczas przeglądania aparatów, a Google doskonale zdaje sobie sprawę, że będzie denerwować swoich użytkowników, dopóki wszystko nie zostanie w pełni połączone.

Firma powoli unowocześnia swoją ofertę kamer bezpieczeństwa. Z każdą aktualizacją pojawia się ulepszony sprzęt sieciowy, z zastrzeżeniem, że działa tylko w aplikacji Google Home. Do tej pory kamera bezpieczeństwa Nest była połączona z siecią domową i przez to wszystko Aplikacja Nest. Ta aplikacja nadal istnieje, ale ponieważ Google rozszerza swoją aplikację Home, aby stać się centralną kontrolą podłączonych urządzeń, zmusza również użytkowników do ten App, czyniąc Nest nieistotnym.

Dobrą wiadomością jest to, że Google planuje poprawkę to okropne Doświadczenie.

„Wiemy, że może to być frustrujące i jesteśmy zobowiązani do przenoszenia ulubionych funkcji i urządzeń Nest w aplikacji Nest do aplikacji Home” – napisał. Rishi Chandra, wiceprezes Google Nest, w Wpis na blogu ze środy. „Zajmie to trochę czasu, a my podamy więcej szczegółów, gdy tylko będziemy mieli aktualizacje”.

Aplikacja Home może wykonywać wiele funkcji, które wcześniej robiła aplikacja Nest, w tym zarządzać zasilanymi bateryjnie i przewodowymi kamerami bezpieczeństwa, powiadomieniami o zdarzeniach i ciągłym nagrywaniem wideo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu Fabuła. Te możliwości nie są specyficzne dla linii produktów Nest – można je znaleźć na przykład w kamerach bezpieczeństwa Arlo i TP-Link Kasa – ale stanowią wartość dodaną.

Dodano Chandrę że pojawiły się nowe funkcje przyjdź do aparatu w aplikacji domowej. Możesz szybciej przełączać się między wydarzeniami, zamiast przeszukiwać oś czasu pod kątem aktywności. Google wprowadza również „komputerowe środowisko” dla aplikacji Google Home na przyszły rok, co, miejmy nadzieję, oznacza łatwy sposób korzystania z niej w przeglądarce. Używam tego cały czas z moimi oryginalnymi urządzeniami Nest, ponieważ nie zawsze jestem w stanie podnieść i grzebać w smartfonie, aby zobaczyć, co się dzieje, zwłaszcza w godzinach pracy. I chociaż przez jakiś czas nie rozwiąże problemu z dwiema aplikacjami, ułatwi to stronę urządzenia z Strona bezpośrednio z komputera.

Chandra also teased a new Nest coming soon. For folks bummed out by the battery-powered Nest Doorbell’s inability to do around-the-clock recording, Google will be launching the second-generation wired Nest Doorbell in 2022. You can still buy the first-gen wired Nest Doorbell for now, but if you want the updated look of the rest of the Nest camera lineup, you’ll have to hold out for a while longer. The current battery-powered doorbell nie można nagrywać 24/7 wideo z powodu problemów z rozpraszaniem ciepła. Ciekawie będzie zobaczyć, jak wygląda następny przewodowy dzwonek do drzwi – szczególnie, gdy Amazon depcze po piętach Google, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w domu.

READ  Rokus Voice Remote Pro ma pewne problemy z przyciskami przesyłania strumieniowego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *