Connect with us

technologia

Good Smile wypuszcza Legend of Zelda: Skyward Sword Figma Link

Published

on

Obrazek: Dobry uśmiech

Aby śledzić publikację The Legend of Zelda: Skyward Sword HD The Good Smile Company po raz czwarty publikuje swoje figma Link na Nintendo Switchu.

Link ma ok. 140 mm wysokości i jest wyposażony w Master Sword i Hylian Shield – dzięki czemu możesz odtworzyć niektóre kultowe pozy. Chociaż zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte, podane hiperłącze nie wydaje się działać dla wszystkich. Według innych części witryny ten produkt zostanie wydany we wrześniu przyszłego roku za 68,99 USD lub regionalną równowartość.

Z popularnej gry „The Legend of Zelda: Skyward Sword” pojawia się nowe wydanie od figma Link!

– Dzięki gładkim, ale ruchomym przegubom Figmy możesz odtwarzać różne sceny.
– Na ważne obszary zastosowano elastyczny plastik, który umożliwia zachowanie proporcji bez ograniczania mobilności.
– Przychodzi ze swoim standardowym, szarmanckim wyrazem twarzy, a także potężną, krzyczącą twarzą do walki poza.
– W zestawie znajduje się zarówno mistrzowski miecz, jak i tarcza Hylian. Można je również nosić na plecach, tak jak w grze.
– W zestawie ruchomy stojak Figma, który można używać w różnych pozach.

Dobry uśmiech też jest Reprezentacja postaci Linka w skali 1: 7, na podstawie jego pojawienia się w Skyward Sword. Jest to nieco droższe w cenie 171,99 USD, a zamówienia w przedsprzedaży są teraz możliwe:

Bohater nieba, teraz w postaci postaci. Z popularnej przygodowej gry akcji „The Legend of Zelda: Skyward Sword” pochodzi nowa edycja postaci głównego bohatera Linka w skali 1:7! Niepowtarzalny wygląd kluczowej grafiki gry został ożywiony misternymi rzeźbami, a drobiazgowe malowanie odtworzyło cienie i tekstury z doskonałymi szczegółami, aby stworzyć postać pełną jakości, która spodoba się fanom! Dodaj do swojej kolekcji bohatera z losem świata na ramionach i ciesz się jego gorliwym duchem u twego boku, kiedy tylko zechcesz!

Jeśli interesują Cię inne gadżety związane z Zeldą, Nintendo ma oszałamiający? nowe amiibo Zelda i Loftwing. Możesz także uzyskać kilka motywów Niebiański Miecz Joy-Con – choć w zależności od miejsca zamieszkania może być trudno znaleźć inwentarz.

Na początku tego tygodnia Smart Systems ujawnił nową figurkę w skali oparte na Emblemat Ognia: Radiant Dawn Ike’a.

Czy byłbyś zainteresowany tą figmą Good Smile Link? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Polska i Węgry strzelają do gigantów mediów społecznościowych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *