Connect with us

technologia

GOG świętuje swoją rocznicę licznymi rabatami

Published

on

gog 1000×600.jpg

Stare dobre gry, lepiej znane jako GOG, są jeden z najpopularniejszych sklepów z grami w internecie, a także jeden z najstarszych. W dzisiejszych czasach świętuje swoje trzynaste urodziny online i zgodnie z oczekiwaniami robi to ze zniżkami na szeroką gamę tytułów. Masz ochotę coś zrobić?

Jeśli Twoja odpowiedź była pozytywna, musisz wiedzieć – jestem pewien, że już wiesz, ale na wszelki wypadek powtórzymy – że nazwa GOG, mimo że nie jest już tym, czym była, nie wzięła się znikąd: od samego początku był to biznes bardzo skoncentrowany na klasycznych grach i nawet dzisiaj nadal przywiązuje do nich dużą wagę, chociaż można znaleźć tytuły ze wszystkich epok, nawet trzykrotnie aż do ostatniej generacji.

W rzeczywistości GOG jest tak samo znany – jak na pewno wiecie, ale dla tych, którzy nie wiedzą – jak należący do polskiej firmy CD Projekt, która z kolei jest właścicielem CD Projekt Red i rozwija gry takie jak franczyza z Wiedźmin lub najnowszy Cyberpunk 2077, m.in. Innymi słowy, w GOG gra toczy się między grami, co jest warte nadmiaru.

Tak naprawdę CD Projekt jest czymś w rodzaju polskiego zaworu, który oszczędza dystanse: Tworząc własne gry, są bardziej na poziomie oczu, chociaż GOG nie jest ani trochę taki sam jak Steam… i ma swoje zalety nad ich posiadaniem, takie jak pobieranie gier. Jeśli nie mówi się zbyt wiele o GOG i Steamie, to ze względu na znaczenie jednego i drugiego; Innym przypadkiem jest sklep Epic Games Store, który tylko przyciąga uwagę rozdając gry.

Ale wracając do rzeczy: Co jest interesującego na „przyjęciu rocznicowym” GOG? Jest ponad dwieście gier w ofercie, a więc coś ze wszystkiego: spektakularnych gier fabularnych, takich jak Boskość: Grzech Pierworodny 2 z 60% rabatem na takie klasyki Ponieść porażkę Oryginał za połowę ceny Horizon Zero Dawn – pełna edycja przy 40% obecnej ceny… Wszystko szuka czegoś, co przyciągnie dużo uwagi.

READ  XPS 13 Plus Developer Edition firmy Dell uzyskał certyfikat Ubuntu 22.04 LTS

Wszystkie zniżki z okazji jubileuszu GOG znajdziesz pod tym linkiem. Aha, i pamiętaj, GOG obsługuje również wiele platform, więc możesz znaleźć gry dla systemów Linux, Mac i Windows.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *