Connect with us

Gospodarka

Get Poland Snapshot – Delano

Published

on

Seminarium internetowe „Go International – Poland” daje możliwość zapoznania się z najnowszymi działaniami w zakresie ICT i logistyki pomiędzy Luksemburgiem a Polską w poszczególnych sektorach, wysłuchania raportów firm i uzyskania makroekonomicznego przeglądu Polski.

90-minutowe seminarium internetowe jest organizowane we współpracy z Luksemburską Izbą Handlową i Ambasadą Luksemburga w Polsce i będzie odbywać się za pośrednictwem Zoom.

Powitalne przemówienie wygłoszą ambasador Luksemburga w Polsce Paul Schmit oraz dyrektor ds. Międzynarodowych w Izbie Handlowej w Luksemburgu Cindy Tereba.

Pozostali prelegenci to Ambasador RP w Luksemburgu Piotr Wojtczak, Grzegorz Słomkowski, Członek Zarządu, PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu), Sławomir Biedermann, Główny Ekspert, PARP (Polska Agencja Rozwoju Biznesu), Juliusz Skurewicz, Sekretarz Rady, Polskie Stowarzyszenie Spedytorów Międzynarodowych (PIFFA). Odbędzie się dogłębna dyskusja z Jeanem Riesem, dyrektorem ds. Rządowych i publicznych Guardian Europe, Krzysztofem Kowalewskim, starszym kierownikiem sprzedaży w CFL Multimodal oraz Raymondem Krawczykowskim, partnerem podatkowym w Deloitte. Prezes Izby Gospodarczej Luksemburga Artur Sosna wygłosi uwagi końcowe o godz. 15:25. Link do powiększenia jest wysyłany wraz z potwierdzeniem rejestracji. Rejestracja kończy się 19 kwietnia.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować lub dowiedzieć się więcej.

Zdjęcie: Shutterstock
READ  Istnieją poważne zmiany w przepisach dotyczących odpadów. Segregacja zmieni się nie do poznania
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *