Connect with us

Świat

Geraldo Rivera z Fox News wygłasza „szaloną” dyskusję przeciwko szczepionkom w Cable News

Published

on

Geraldo Rivera z Fox News wygłasza „szaloną” dyskusję przeciwko szczepionkom w Cable News
  • Geraldo Rivera z Fox News skrytykował „szaloną rozmowę”, że szczepionka COVID-19 jest nieprawidłowa.
  • „My również mamy prawo: odmówić osobom nieszczepionym dostępu do naszego domu, szkoły lub firmy” – powiedział Rivera.
  • Fox News był szeroko krytykowany za rozpowszechnianie przez niektórych gospodarzy nieprawdziwych informacji o szczepionce.
  • Sprawdź stronę biznesową Insidera, aby uzyskać więcej historii.

Korespondent Fox News, Geraldo Rivera, wpadł w poniedziałek w „szalony” pomysł, że „prawem konstytucyjnym” jest nieuzyskanie COVID-19.

„Słyszę szaloną rozmowę w telewizji kablowej o ludziach, którzy mają konstytucyjne prawo do nieszczepienia. Tak (mogą być głupie), ale mają do tego prawo – powiedział Rivera, który od kilku tygodni głośno opowiada się za szczepieniem. powiedział w tweecie. „My również mamy prawa: odmawiać osobom nieszczepionym dostępu do naszego domu, szkoły lub firmy”.

Nie jest do końca jasne, do czego odnosił się Rivera, ale jego tweet pojawił się jako niektórzy gospodarze w Fox News jak Tucker Carlson i Laura Ingraham Nadal rozpowszechniaj błędne informacje na temat szczepionki i podejmuj działania przeciwko ograniczeniom związanym z COVID-19.

W poniedziałek rano współgospodarz „Fox & Friends” Brian Kilmeade bronił osób, które nie chcą się szczepić. Kilmeade argumentował również, że zadaniem rządu nie jest zapobieganie śmierci ludzi.

Kiedy współgospodarz Steve Doocy stwierdził, że 99% osób, które umierają na COVID, jest nieszczepionych, powtórzył Komentarze dr. Anthony Fauci Wcześniej w tym miesiącu Kilmeade odpowiedział: „To twój wybór”.

Doocy nalegał na teorie spiskowe dotyczące szczepionki w poniedziałek w programie i wezwał ludzi do zastrzyku.

„Jeśli dostaniesz szansę na zrobienie zdjęcia, uratuje ci to życie” – powiedział Doocy widzom.

W poniedziałek poinformowano również, że Fox News wdrożył ścisła polityka COVID-19 Obejmuje to pewną formę rejestru szczepień, które gospodarze tacy jak Carlson i Ingraham z pasją potępili.

READ  Ekstremalna pogoda zabija 21 ultramaratończyków w Chinach

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *