Connect with us

technologia

Gearhead mówi, że PS5, Xbox Series X są „absolutnie nierealne”

Published

on

Plik Następne pokolenie jest nieco ponad miesiąc Xbox Series X. i PlayStation 5 zaczyna się w ciągu zaledwie dwóch dni. Programiści zaczynają przyglądać się nowym specyfikacjom sprzętowym, ale jeden, który ma grę w toku, mówi, że nowy sprzęt to ogromna aktualizacja.

Gearbox wydaje Godfall, grę na PlayStation 5. W jednym Wywiad retrospektywny Borderlands Założyciel Gearbox, Randy Pitchford, rozmawiał z GameSpot o tym, czego gracze mogą oczekiwać od nowej generacji.

„Zawsze jestem bardzo podekscytowany, kiedy mogę zrobić krok naprzód z nowym sprzętem i nową technologią oraz wszystkim, co nas wzmocni” – powiedział Pitchford. „Myślę, że klienci zobaczą, jak głębokie jest wykorzystanie przepustowości tych nowych platform. To po prostu nierealne. Skok z PS5 i Xbox Series X to największy krok, jaki widziałem w historii Generacje konsol. Mówię, w tym przejście z 2D do 3D. To zmieni sposób, w jaki myślimy o każdym fragmencie naszego doświadczenia ”.

Pitchford ostrzegł, że „trudno będzie to dostrzec w kilku pierwszych tytułach otwierających”, ponieważ tak wiele z nich to porty lub gry zinterpretowane na nowo przez obecne pokolenie w następnej generacji. Niemniej jednak powiedział, że nie może się doczekać Borderlands 3 na nowych konsolach ze zwiększoną rozdzielczością i liczbą klatek na sekundę. On też drażnił nadchodzi nowy tryb.

Godfall, opracowany przez Counterplay Games i wydany przez Gearbox, zostanie wydany 12 listopada wraz z PS5. Gra opisywana jest jako „looter slasher”, podobnie jak seria Borderlands opracowana przez Gearbox jest „strzelanką z łupami”. Poza tym jednak wydaje się, że nie pokrywają się zbytnio. Sprawdź nasze Przewodnik po zamówieniach na PS5 w przedsprzedaży po więcej szczegółów.

Läuft gerade: Godfall: Combat Overview – Walkthrough für das PS5-Gameplay

GameSpot erhält möglicherweise eine Provision aus Einzelhandelsangeboten.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *