Connect with us

technologia

Gra deskorolkowa OlliOlli World wygląda jak Adventure Time

Published

on

OlliOlli World, nowa platformówka akcji z Rolka7 i Private Division przenosi deskorolkę w kolorowe, dziwne miejsce.

Pierwszy zwiastun gry inspirowanej łyżwami pojawił się dzisiaj, a rozgrywka wygląda tak płynnie. Świat OlliOlli wydaje się być podobny Kolekcja Alto – a gracze będą jeździć po różnych kolorowych środowiskach, łącząc sztuczki na swojej deskorolce.

Gra jest estetycznym odejściem od tego Pierwsze dwa tytuły OlliOlli. Postacie wyglądają równie szalenie i dziwacznie, jak przybrzeżne miasteczko w cukierkowych kolorach. Jest żaba ubrana w strój inspirowany waporyzacją i mewa z charakterystycznymi sutkami, żeby wymienić tylko kilka. Postacie wyglądają jak z serialu telewizyjnego Czas przygody. Podczas gry możesz dostosować swojego skatera za pomocą różnego rodzaju głupich strojów.

W komunikacie prasowym współzałożyciel Roll7, Simon Bennett, powiedział, że zespół „chciał uchwycić dziwną, cudowną i różnorodną stronę kultury deskorolkowej za pomocą gry o znajomych podróżujących po drogach i szalonych miejsc do znalezienia. ciągnąć szalone sztuczki i co najważniejsze, jeździć na łyżwach wszystko w zasięgu wzroku! “

Fajne jest to, że gra pozwala na dostosowanie poziomu trudności. Więc jeśli gra na deskorolce cię onieśmiela, nadal powinieneś być w stanie zacząć. Dla tych, którzy chcą podjąć dodatkowe wyzwanie, gracze będą mogli „opanować miliony unikalnych poziomów w trybie piaskownicy” i pozwolić graczom „rywalizować na niezliczonych proceduralnie generowanych poziomach, do których łatwo się dostać, rywalizować z przyjaciółmi i innymi rolkarzami dookoła świata. “

Świat OlliOlli będzie dostępny na Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X i zostanie wydany na krótko przed 31 marca 2022 r.

READ  Datę premiery Hot Wheels Unleashed ustalono na wrzesień na konsolach i PC
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *