Connect with us

Świat

Członkowie rodziny królewskiej dzielą się niewidzialnymi zdjęciami księcia Filipa z prawnukami

Published

on

Książę FilipPo nim świętuje długie życie minęło 9 kwietnia w wieku 99 lat.

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zabrali się w środę do mediów społecznościowych, dzieląc się nigdy wcześniej nie widzianymi zdjęciami księcia Edynburga z jego dziećmi i wieloma prawnukami.

Książę Filip i Królowa Elżbieta druga miał czworo dzieci, ośmioro wnuków i dziesięciu prawnuków w chwili śmierci i jednego od tego czasu Meghan Markle spodziewa się córki tego lata.

Oficjalny wpis rodziny królewskiej na Twitterze udostępnił zdjęcie zrobione w zamku Balmoral w Szkocji w 2018 roku Kate Middleton, księżna Cambridge.

KSIĄŻĘ FILIP, KSIĄŻĘ EDYNBURGA I KRÓLOWA ELIZABETA II. MĄŻ, UMARŁY W LATACH 99 LAT

Zdjęcie przedstawia księcia Louisa, wówczas zaledwie kilka miesięcy, siedzącego na kolanach królowej z rodzeństwem księżniczką Charlotte i księciem Jerzym pozującymi obok niego.

W międzyczasie książę Filip kołysze Islę Phillips, która trzyma swoją małą kuzynkę Lenę Tindall, a obok nich jest starsza siostra Mia Tindall. Najstarsza prawnuczka Savannah Phillips siedzi za kanapą.

KSIĄŻ WILLIAM SPŁACI HODOWLU KSIĘŻOWI WNIAZKOWI FILIPA PO JEGO ŚMIERCI

Książę William i Middleton udostępnili kolejne zdjęcie zrobione w Balmoral w 2015 roku, na którym pokazano malucha, księcia Jerzego i małą księżniczkę Charlotte.

Książę Karol uhonorował swojego zmarłego ojca czarno-białym zdjęciem pary grającej w polo z 1966 roku oraz drugim zdjęciem księcia Filipa z Karolem i jego żoną Camillą, księżną Kornwalii na weselu księcia Williama i Kate w 2011 roku.

Drugi tweet z raportu rodziny królewskiej pokazał również dwa nowe zdjęcia księcia Harry’ego z księciem Filipem na oficjalnym wydarzeniu oraz księżniczką Eugenią i księżną Beatryczą z dziadkiem.

KSIĄŻĘ HARRY PRZYBYWA DO WIELKIEJ BRYTANII PRZED GRANDFATHER PRINCE FILIPA POGRZEBEM W WIELKIEJ BRYTANII

Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się w sobotę w zamku Windsor. Udział jest ograniczony do 30 osób ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem.

READ  Trzeba zabić trzy tysiące kurczaków - ptasia grypa na farmie pod Rostockiem

Chociaż nabożeństwo jest ograniczone z powodu pandemii, setki żołnierzy i kobiet z Royal Navy, Royal Marines, Army i Royal Air Force wezmą udział w procesji pogrzebowej, a trumna Filipa zostanie przewieziona do kaplicy św. dostosował Land Rovera, który sam zaprojektował.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Personel wojskowy odbył próby przed imprezą w środę w Army Training Centre Pirbright pod Londynem.

Jeden z czterech brzęczyków Royal Marines, którzy zagrają „Ostatniego posta” na nabożeństwie, powiedział, że odegranie tej roli jest „zaszczytem i przywilejem”.

Wkład w powstanie tego raportu miał Associated Press.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *