Connect with us

technologia

Gdzie mogę zamówić w przedsprzedaży konsolę Xbox Series X Halo Infinite Limited Edition?

Published

on

Jeśli to przegapiłeś, wczoraj na Gamescom ogłoszono nową limitowaną edycję pakietu Xbox Series X na temat Halo Infinite. Podobnie jak w przypadku standardowego Xbox Series X, trudno było go znaleźć, a zamówienia w przedsprzedaży są szybkie. Uwaga: większość z tych ofert w przedsprzedaży jest obecnie niedostępnych lub niedostępnych. Jeśli jednak konsola będzie ponownie dostępna, sprawdź te linki.

Chociaż większość sprzedawców jest obecnie niedostępna, mamy oczekuj, że Amazon wprowadzi swoją ofertę już dziś. Aby być na bieżąco, kiedy Halo Infinite Xbox Series X będzie dostępny w przedsprzedaży, śledź nas w ofertach IGN Świergot. Jeśli przeglądasz Wielką Brytanię, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, gdzie zamówić w przedsprzedaży nowy kontroler Halo Infinite Elite i konsolę Xbox Series X.

Gdzie mogę zamówić grę Halo Infinite Limited Edition Xbox Series X w przedsprzedaży?

Wydany 15 listopada 2021 r

Limitowana edycja Halo Infinite z serii Xbox x

Oprócz zapowiedzi Halo Infinite Xbox Series X, w przedsprzedaży udostępniono limitowaną edycję kontrolera Elite z motywem Halo. Na razie jedynym miejscem, w którym zamówiono Elite Controller był sklep Microsoft Store. Zgodnie z oczekiwaniami nie są one obecnie dostępne w przedsprzedaży, ale po prostu sprawdź ponownie, gdy będą dostępne.

Gdzie mogę zamówić w przedsprzedaży kontroler Xbox Elite Halo Infinite Limited Edition?

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Halo Infinite w edycji limitowanej

Dostępny 15 listopada 2021

Halo Infinite Edycja limitowana Xbox Elite Wireless Regulator

Gdzie w Wielkiej Brytanii zamówić grę Halo Infinite Xbox Series X w przedsprzedaży?

Xbox Series X — pakiet Halo Infinite Limited Edition

Wydany 15 listopada 2021 r

Xbox Series X — edycja limitowana Halo Infinite Zbierać

Zamów w przedsprzedaży kontrolery Halo Infinite Limited Edition Xbox Elite 2 w Wielkiej Brytanii

Dodatkowe informacje o Halo Infinite Xbox Series X

Nowy pakiet z limitowanej edycji został ogłoszony z okazji 20. rocznicy Halo. Zewnętrzna obudowa Series X ma imponujący czarno-złoty design z galaktycznym wzorem „widzianym z powierzchni Zeta Halo”, zgodnie z Xbox. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o limitowanej edycji Halo Infinite Xbox Series X.

Najlepsze oferty na gry i akcesoria Xbox

Szukam nawet więcej Rzeczy z Xboxa? Zapoznaj się z naszym szczegółowym artykułem, w którym znajdziesz najlepsze oferty Xbox na gry i akcesoria. Aktualizujemy to co tydzień, więc nie wahaj się dołączyć. Możesz również być na bieżąco z najlepszymi ofertami, ofertami i nowościami, śledząc nas na Oferty IGN zatrzymaj się na Twitterze.

Christi jest redaktorem Social Commerce w IGN, odpowiedzialnym za sprzedaż. śledzone @igndeals i pisz o wszystkim, co ma związek z zakupami. Możesz ją znaleźć na Twitterze @caliatownsend.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *