Connect with us

Sport

TVBET rozszerza swoją obecność w Polsce poprzez nowe partnerstwo z Betclic

Published

on

L.

pięciu dostawców gier TVBET ogłosił środę Podpisanie nowej umowy z polskim bukmacherem Betclic.pl. Dwie wybrane gry TVBET będzie dostępne dla klientów Betclic w momencie uruchomienia.

Oprócz popularnych „tradycyjnych” dyscyplin, Gracze Betclic mogą obstawiać e-sporty i wyniki gier takich jak CS, GO, LoL czy Overwatch. Dostępne są dwie gry karciane TVBET na zakłady w Betclic.pl w tym:

  • PokerBet: Internetowa gra bukmacherska oparta na zasadach Texas Hold’em Poker. Podczas gry istnieje pięć rund, w których gracze mogą stawiać zakłady: Zakład początkowy, Pre-Flop, Flop, Turn i River.
  • 21Bet (lub Blackjack): Tak jak w zwykłym blackjacku, dwóch graczy musi zdobyć jak najbliżej 21 punktów.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez firmę, TVBET i Betclic zapewniły: „Zespoły chętnie łączą siły w jednym celu – aby zapewnić swoim klientom więcej radości i wysokiej jakości produktów. Obie firmy wierzą, że ta współpraca zapewni graczom z Polski wyjątkowe wrażenia.”

Betclic.pl jest legalnym bukmacherem internetowym, który od 2019 roku oferuje swoje usługi w Polsce. W Betclic gracze mogą obstawiać najpopularniejsze sporty w ofercie przedmeczowej i na żywo. Grupa Betclic to europejski operator gier online założony w Paryżu we wrześniu 2007 roku z siedzibą w Bordeaux z biurami na Malcie, Lizbonie i Rzymie.

READ  Jan W. Witullo 1956-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *