Connect with us

Sport

Fredonia awansuje na 8 miejsce w klasie C | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Fredonia awansowała do 8 klasy C w aktualnych rankingach piłkarskich Stowarzyszenia Sportowców Stanu Nowy Jork.

Hillbillies (4-0, 3-0 Klasa C Południe), poprzednio z numerem 10, pokonali Salamankę 42-19 w zeszły piątek wieczorem na Veterans Park, kiedy rozgrywający Nick Whitfield wykonał 22 podania na 253 jardy i dwa przyłożenia, podczas gdy miał również osiem razy na 51 jardów i jedno przyłożenie. Strata spowodowała spadek Warriors (3-1, 2-1 Class C South) na 20. miejsce w klasie C po wcześniejszym zajmowaniu 11. miejsca w rankingu.

Southwestern (3-2, 2-1 klasa C Południe), przeciwnik Fredonii tego piątkowego wieczoru, pozostał honorowym wyborem w klasie C po tym, jak Gowanda / Pine Valley zostały zmuszone do porzucenia zaplanowanego meczu z trojanami w zeszłym tygodniu.

Jamestown (5-0, 4-0 klasa A Południe) pozostało nr 2 w klasie A po odwróceniu South Park 35-12 na Strider Field w piątek. Jaylen Butera pobiegł na 192 jardy i cztery przyłożenia w pokonaniu Sparks.

Red Raiders wracają do Hamburga w ten piątek, co jest wyróżnieniem w tym tygodniu.

W klasie D, Randolph (5-0, 3-0 klasa D) utrzymał swoje trzecie miejsce w rankingu pokonując Portville 51-8 w piątek. Xander Hind pobiegł na 238 jardów i trzy przyłożenia, jednocześnie łapiąc podanie z 30 jardów od rozgrywającego Carsona Conleya.

Kardynałowie zmierzą się z Silver Creek / Forestville w ten piątek w Silver Creek.

Clymer / Sherman / Panama (4-1, 2-1 klasa D) pozostała numerem 5 w klasie D po wygraniu non-ligowej St. Mary 33-15. Trent Burchanowski pobiegł o przyłożenie, a Micah Willlink zdobył dwa przyłożenia dla Wolfpacka.

Franklinville / Ellicottville (4-1, 2-1 klasa D) pozostały numerem 9 w klasie D z powodu przegranej 41:20 z Cattaraugus-Little Valley w zeszły piątek wieczorem. Lucas Marsh rzucił pięć przyłożeń o zwycięstwo.

W ten piątek Clymer / Sherman / Panama i Tytani spotykają się we Franklinville, a stawką jest drugie miejsce w tabeli. Obie drużyny przegrały już z Randolphem. Numer 2 oznaczałby pożegnanie w ćwierćfinale i półfinałowy mecz u siebie po sezonie.

READ  Jeśli Milik ma być dramatem, chętnym klubem jest już Pika Nona

Falconer / Cassadaga Valley / Maple Grove (3-1, 2-0 Klasa C Południe) zadebiutowali w klasie C z honorowym wyborem po pokonaniu Allegany-Limestone 21-7 w sobotę.

Golden Cougars otrzymują Chautauqua Lake / Westfield / Falconer w piątek wieczorem na Bill Race Field.

Frewsburg (2:0) pozostał zaszczytną selekcją w 8-osobowym futbolu, chociaż nie grali żadnego meczu od 11 września. Niedźwiedzie powrócą do gry w domu przeciwko Wellsville w piątek.

W klasie AA Canisius jest na drugim miejscu, Bennett na 19, Lancaster na 23, a Clarence na 25. Orchard Park to zaszczytny wybór, a Iona Prep z Catholic High School Football League jest na pierwszym miejscu .

W klasie A Frontier ma numer 16, a Grand Island to numer 24, podczas gdy Lockport, Starpoint, Sweet Home i Williamsville South są godne pochwały. Sekcja VIII Garden City to nr 1.

Iroquois jest najwyżej sklasyfikowaną drużyną klasy B, podczas gdy Albion jest na 11 miejscu, West Seneca East na 17, a WNY Maritime na 22. Cheektowaga, St. Mary’s, Maryvale i Pioneer są godne pochwały.

Medina jest nr 1 w klasie C, Akron jest nr 4, a Depew i Wilson są godni pochwały.

Tioga jest najwyżej sklasyfikowaną drużyną klasy D, a Red Jacket jest numerem 1 w ośmioosobowej piłce nożnej.

DZIEWCZĘCA PIŁKA NOŻNA

Fredonia awansowała z Nichols No. 2 i Lewiston-Porter nr. 4-6 miejsce w rankingu klasy B. Sekcja I Bronxville to Nie. 1. Hillbillies (13-0-0, 9-0-0 CCAA West Division) pokonali w zeszłym tygodniu Oleana, Frontier, Dunkierkę i Westfield / Brocton, a w poniedziałek pokonali Southwestern 2:1 w dogrywce.

Frewsburg zajmuje 17. miejsce w rankingu klasy C, Portville jest numerem 4, a Sekcja II Waterford jest numerem 1. The Bears (9-2-0, 7-0-0 CCAA Central Division) pokonali w zeszłym tygodniu North Collins i Westfield / Brocton w poniedziałek.

Clarence jest numerem 2 w klasie AA, Lancaster jest numerem 13, a Williamsville North jest numerem 20, podczas gdy St. Anthony’s jest numerem 1 przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Szkoły Średniej.

READ  Cristiano Ronaldo zwiększa rekord bramkowy Portugalii, Ukraina, Szwecja wygrywają duże zwycięstwa - międzynarodowe | Wiadomości piłkarskie

W klasie A Grand Island jest numerem 5, Williamsville East jest numerem 9, a Niagara Wheatfield jest numerem 11, a sekcja III New Hartford jest numerem 1.

Sekcja III Polska jest nr 1 w klasie D.

CHŁOPCY PIŁKA NOŻNA

North Collins zajmuje 15 miejsce w rankingu klasy D, a Sekcja III Cincinnatus zajmuje pierwsze miejsce. Orły (5-6-0, 2-5-0 CCAA Central Division) pokonały w zeszłym tygodniu Silver Creek / Forestville i Eden, ale przegrały z Lake Chautauqua. Maple Grove pokonał następnie Eagles 10-0 we wtorek.

W klasie AA Williamsville North zajmuje 4. miejsce, a sekcja XI Brentwood zajmuje 1. miejsce.

W klasie A, Williamsville East to numer 4, Williamsville South to numer 7, a Sweet Home to numer 10, a sekcja I Somers to numer 1.

East Aurora jest na 7 miejscu w klasie B, Lewiston-Porter na 11, a sekcja III Skaneateles na 1 miejscu.

Lafayette jest na 8. miejscu, a Portville na 11. miejscu w klasie C, gdzie sekcja II Maple Hill jest na 1. miejscu.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *