Connect with us

technologia

Fortnite Wilds obiecuje Transformatory, wierzchowce Velociraptor i powracającą supergwiazdę

Published

on

Fortnite Wilds obiecuje Transformatory, wierzchowce Velociraptor i powracającą supergwiazdę

AKTUALIZACJA 23.09.06: Fortnite Rozdział 4 Sezon 3: Wilds rozpoczyna się dzisiaj, a firma Epic Games szczegółowo przedstawiła wiele nowych mechanizmów oferowanych w tej aktualizacji o tematyce dżungli do ich zawsze popularnej bitwy królewskiej.

Możesz wędrować po wierzchołkach drzew, możesz ślizgać się w błocie, aby uzyskać prędkość i skradać się – i tak, jak ujawniono zeszłej nocy, dinozaury są teraz do jazdy.

Nowe bronie obejmują Thermal DMR i Flapjack Rifle, a także bumerang kinetyczny do podwójnego trafienia wrogów. Jest też nowa armata bazooka z motywem Transformers.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 3: Rozgrywka Wilds w akcji!

Nowa flora i fauna, z których można skorzystać, to dzikie osy (pomyśl o nawiedzonych owadach z BioShocka), bomby (cześć Zelda!), śmierdzące kwiaty i sadzonki.

Spojrzenie na mapę ujawnia, że ​​środkowa część wyspy faktycznie się rozpadła, co oznacza koniec Anvil Square. (Czy Herald Tree też zniknęło? I ta fajna jaskinia z wieżą zegarową Tilted? Wygląda na to, że tak.)


Fortnite Rozdział 4 Sezon 3: Ukończ mapę Wilds na wyspie.

ORYGINALNA HISTORIA 8/6/23:
Summer Games Fest 2023 właśnie wydało kinowy zwiastun Fortnite Chapter 4 Season 3: Wilds, który rozpocznie się jutro.

Zwiastun jest zazwyczaj uroczy. Centrum wyspy zapadło się, odsłaniając dżunglę. Grupa bohaterów bada starożytną świątynię, Fishstick wykonuje rzut emotką Lary Croft, są też pnącza, które również szlifują szyny, oraz wierzchowce Velociraptor, na których można jeździć. To w zasadzie wszystko, czego można chcieć.

Zwiastun kinowy Fortnite Wilds.

Potem pojawia się Optimus Prime, wszystko idzie nie tak, a na samym końcu następuje wielkie odkrycie… Slone powraca! SLONE POWRÓCIŁ!

Wygląda na to, że Przepustka Bitewna będzie bogata w Transformatory, ale dla tych z nas, którzy śledzą historię Fortnite, chodziło o dobrego lekarza. Nie mogę się doczekać.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *