Connect with us

technologia

Fortnite dodaje RoboCop i ED-209 do sklepu z przedmiotami w grze Battle Royale

Published

on

RoboCop, na wpół człowiek, na wpół maszynowy supergliniarz, protagonista ultragwałtownej satyry Paula Verhoevena z 1987 roku na chciwość z czasów Reagana, doszedł do Czternaście dni. Pojawienie się RoboCopa w grze battle royale wprowadza również inny znany element oryginalnego filmu: całkowitą degradację i upokorzenie ED-209.

To dlatego, że dzięki nowej emotce możesz teraz jeździć na grzbiecie małego ED-209 Czternaście dni. Gracze mogą również użyć odciętej nogi ED-209 jako kilofa w grze. Nazywa się to LEG-209, który może być również wyposażony jako tylny bling.

RoboCop, postać podobna do Chrystusa, która kiedyś wymierzyła sprawiedliwość, strzelając do przestępcy w ogon, ale od tego czasu zmiękła i stała się niewiele więcej niż fajną figurką akcji, jest teraz dostępna jako strój w sklepie z przedmiotami Fortnite. Gracze mogą również otrzymać pakiet z LEG-209, którego mogą użyć, aby uderzyć innych graczy w głowę, aby przedstawić problemy, takie jak niebezpieczeństwa związane z prywatyzacją usług publicznych lub coś takiego.

Na zewnątrz Czternaście dniRoboCop powróci we własnej grze wideo, RoboCop: Miasto złoczyńcówgdzieś w 2023 roku. Twórcy i oryginalni autorzy RoboCopEdward Neumeier i Michael Miner próbują nakręcić nowy film Robo gliniarz powracawystawiany jako bezpośrednia kontynuacja pierwszego filmu, ignorując ciągłość sequeli. Dystrykt 9 oraz Chappie Reżyser Neill Blomkamp był kiedyś połączony Robo gliniarz powracaale projekt przeszedł do nowego dyrektora, Abe Forsythe.

READ  Producent gier mobilnych, Huuuge, planuje zebrać do 150 milionów dolarów z emisji akcji Reutera
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.