Connect with us

technologia

Ford Mustang 2024 dostarczony do dealera z niedopasowanymi siedzeniami

Published

on

Ford Mustang 2024 dostarczony do dealera z niedopasowanymi siedzeniami

Wbrew intuicji samochody-robaki są często wysoko cenione ze względu na pytania, jakie rodzą. Jak Czy przeszło to kontrolę jakości? Gdzie został zbudowany? Czy ktoś miał gorszy czwartkowy poranek? Było to znacznie częstsze, gdy samochody były w dużej mierze budowane przez ludzi, ale niezwykle rzadkie w świecie zautomatyzowanej produkcji o sztywnej strukturze. Zatem ten Ford Mustang 2024 z niedopasowanymi siedzeniami to prawdziwa rzadkość.

Nie wiem dokładnie jak to się stało. Części są ściśle monitorowane od momentu montażu u dostawcy do wysyłki, dokładnego pojazdu produkcyjnego, do którego dana część jest przypisana, oraz czasu instalacji. Ci z nas, którzy zmagają się z nowościami, często widzą kody kreskowe na wszelkiego rodzaju częściach. W ten sposób są one katalogowane i śledzone przed produkcją. Nie wspominając już o rygorystycznej kontroli jakości, jaką przechodzą nowoczesne samochody, a specjalna grupa inspektorów sprawdza, czy samochód spełnia specyfikacje.

Ale jakimś cudem ten nowy Ford Mustang dostał parę niedopasowanych foteli Recaro. Co prawda wyglądają na te same siedzenia, ale mają zupełnie inną tapicerkę. Fotel kierowcy pokryty jest perforowaną skórą z białym logo Recaro. Fotel pasażera ma wstawki z mikrozamszu, skórzaną tapicerkę i niebieskie logo Recaro. Są bardzo różne. Ale po krótkich poszukiwaniach być może rozwiązałbym zagadkę, które siedzenie faktycznie należy do tego samochodu.

Mustang GT Premium 2024 z siedzeniami Recaro może być wykonany wyłącznie ze skóry, podczas gdy topowy Dark Horse może być wyposażony w Recaros z mikrozamszem. Jest niewielka różnica w tym, że w Dark Horse zastosowano niebieską skórzaną tapicerkę z czarnym mikrozamszem, natomiast wadliwe siedzenie w tym Mustangu jest czarne. Tak czy inaczej, to siedzenie powinien W tym samochodzie jest skórzany samochód. Skąd pochodzi drugie siedzenie, pozostaje tajemnicą i może nawet być wadliwym siedzeniem.

Pewnego dnia, jeśli samochód ten pozostanie nietknięty, zostanie w całości zlicytowany. Widzę, że ktoś twierdzi, że ma wyjątkowego Mustanga. Chłopaki, to jest wasza szansa.

READ  Patch Pokemon Unite Blissey niszczy przycisk Snorlax i Eject
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *