Fitch, Mooney, Polska Boys Roll To Victories | Wiadomości, sport, praca

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ FITCH 66, SHARPSVILLE 49: SHARPSVILLE, PA. – Todd Simons zdobył 21 punktów, a Allen Underwood 20 punktów, aby poprowadzić Falcons do zwycięstwa poza konferencją. Jae Collins dodał dziewięć punktów dla Fitch.

Falcons prowadzili po kwarcie o 12:10, po czym powiększyli przewagę do 27:21 po przerwie i do 40:29 po trzech kwartałach. Underwood zdobył 14 punktów w ostatniej kwarcie, kiedy Fitch powstrzymał gospodarzy.

¯ CARDINAL MOONEY 50, HOWLAND 40: HOWLAND – Thomas Fire zdobył 20 punktów, a Mick Hergenrother dodał 17, gdy kardynałowie powstrzymali Tygrysy, by wygrać drogę. Mooney (9-3) prowadził 15-11 po kwarcie, 26-22 po przerwie i 39-33 po trzech kwartach.

Howland (4-8) prowadził Jordan Sperling z 18 punktami.

¯ POLSKA 59, WOLNOŚĆ 44: POLSKA – The Bulldogs w drugiej kwarcie za 22-10 pokonali deficyt 15-10 i prowadzili 32-25 w przerwie. W trzecim kwartale Polska powiększyła przewagę do 47-33.

Zwycięzcami byli Andrew Centofanti i Rody Todd z 12 punktami każdy oraz Ross Dedo z dziewięcioma punktami. Todd miał również osiem zbiórek i cztery przechwyty.

Liberty objął prowadzenie, kiedy James Davis zdobył osiem ze swoich 14 punktów w pierwszej zwrotce. Jameer Weaver dodał dziewięć punktów za grę, a D’Andre Venters i Kalan Turner po osiem punktów.

¯ WEST BRANCH 60, KENNEDY 37: BELOIT – Warriors ukończyli Kennedy’ego w środkowych dwóch kwartach i uzyskali zrównoważony wynik, poprawiając się do 12-4. West Branch prowadził 18-12 po trzech kwartałach, a następnie wzrósł do 30-18 po połowie i 46-22 po trzech kwartałach.

Jaxon Hendershott prowadził Warriors z 15 punktami, Jed Smith miał 12, Dru DeShields dodał 11, a Andrew Coffee i Josh Gregory dodali po osiem.

JFK prowadził Cam Hollobaugh z 16 punktami.

READ  Regionalne raporty policyjne | Wiadomości, sport, praca

¯ HUBBARD 63, MATHEWS 55: HUBBARD – Riley Heckert zdobył 24 punkty z sześcioma trzema punktami, a Gospodarze Eagles zbudowali prowadzenie 49-34 w czwartej kwarcie, aby powstrzymać Mustangów na nie-ligowym stoku.

Andrew Frank dodał 10 punktów do sprawy Hubbarda.

Kyle Powell prowadził Mathewsa z 17 punktami. Dominic Greenwood zdobył 14, a Vincent Greenwood 12.

¯ GIRARD 57, LABRAE 39: GIRARD – Thomas Cardiero zdobył 25 punktów i 10 zbiórek, aby prowadzić Indian. Zdobył wszystkie 12 punktów od Girarda w pierwszej kwarcie, a następnie dodał siedem swoich punktów w trzeciej kwarcie, kiedy Hindusi zebrali 21-10 punktów, aby zwiększyć przewagę 24-21 do 45-31 w przerwie.

Gus Johnson dodał 10 punktów dla Indian, a Ashton Pozega dodał 12 zbiórek.

LaBrae prowadził Landen Kiser z 13 punktami i Leon Miranda z 10 punktami.

¯ CHAMPION 63, JACKSON-MILTON 53 (dogrywka): NORTH JACKSON – Austin Willforth był 5-6 poza linią rzutów wolnych w dogrywce, a Keegan McDermott i Chase Lindsay zdobyli po 3 punkty, gdy goście odwiedzający Golden Lightning pokonali blue Jays 15 – 5 po dogrywce po tym, jak gospodarze zebrali się, aby wymusić dogrywkę o 48.

Willforth, który był tylko 4:10 od zwykłego pasa, ukończył wyścig z 15 punktami, a Lindsay prowadziła mistrzynię (6: 5) z 16 punktami i czterema 3-punktowymi. Mason McKinney i Keegan McDermott dodali po dziewięć punktów

Jackson-Milton stracił 38:30 w czwartej kwarcie. Blue Jays uzyskał najwyższą w grze 19 punktów od Cole Grope, w tym pięć za trzy punkty. Nick McGinnis dodał dziewięć punktów.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ WEST BRANCH 35, CANTON SOUTH 25: CANTON – Warriors objęli prowadzenie 15-2 w pierwszej kwarcie, trzymając poduszkę, by pokonać gospodarza Wildcats w spotkaniu na Eastern Buckeye Conference.

Emma Egli zdobyła 14 punktów, a Sydney Mercer zajął ósme miejsce w West Branch (15-4, 7-3 EBC).

READ  Kanadyjskie drużyny uczą się ścieżek do wrześniowych siódemek Pucharu Świata w rugby w RPA

Canton South spadł do 12-7 i 5-6.

¯ COLUMBIANA 43, VALLEY CHRISTIAN 42: COLUMBIANA – The Clippers stracili 14-3 po pierwszej kwarcie, ale pokonali przyjezdnych Orłów w konkursie Eastern Ohio Conference.

Tori Long zdobyła 18 punktów i pięć przechwytów, a Grace Whitmer wyprodukowała 17, osiem zbiórek i sześć asyst dla Columbiany (8-5 ogółem, 6-2 EOC).

Kristen Gill wylała 27 punktów dla Valley Christian.

¯ LEETONIA 41, MATHEWS 38 (dogrywka): LEETONIA – Niedźwiedzie wykorzystały prowadzenie 13-5 w czwartej kwarcie, aby wymusić dogrywkę na 36, ​​a Ella Gregorino zdobyła wszystkie punkty swojego zespołu w dogrywce, aby zdobyć Mustangów w nie -Beat Game. Spotkanie ligowe.

Gospodarze tracili 33-23, ale Taran Ferry zdobył 10 ze swoich 16 mocnych punktów w pozostałej części regulaminu, w tym dwa rzuty wolne 20 sekund przewagi, które dały Bearsowi 36-34 przewagę. Mathews na 8 sekund przed końcem związał go z koszykiem należącym do Myi MaGregor.

Gregorino zdobył pierwszego gola w dogrywce, a następnie zdobył 3-punktowe prowadzenie w meczu, prowadząc 41-36. Mathews ostatnio spotkał się na oponie Brooke Bauer.

Allison Francosky dodał 10 punktów dla Leetonii (10-5). Dla Mustangów (5-7) Bella Greenwood zdobyła 11, a Bauer i Ashley Deans po 10.

¯ MAPLEWOOD 53, GIRARD 28: GIRARD – Marissa Venture z Maplewood zdobyła 28 punktów, przełamując 1000 punktów w karierze w zwycięstwie Rockets. Ventura był wspomagany przez Baylie Starcher z 13 punktami, Madyson Cikosh z 14 zbiórek i Abigail Nay z czterema asystami.

Maplewood prowadził 13-7 po kwarcie, 33-13 po przerwie i 39-16 po trzech kwartach.

Girard był prowadzony przez Abbie Rafferty z 10 punktami i Sieasia Triplet z ośmioma markerami.