Connect with us

technologia

Firma luksusowych jachtów zdobywa główną nagrodę w międzynarodowych nagrodach – The First News

Published

on

Gdańska firma Sunreef Yachts została uznana za „Najlepszy jacht żaglowy” za swój nowy model Sunreef 70.
Jachty Sunreef

Gdańska firma specjalizująca się w luksusowych jachtach i katamaranach na zamówienie potwierdziła swoją pozycję jednego z wiodących światowych dostawców w swojej dziedzinie po otrzymaniu prestiżowej nagrody International Yacht and Aviation Awards 2021.

Sunreef Yachts otrzymał tytuł „Najlepszego Jachtu Żaglowego” za swój nowy model Sunreef 70, rozpoznawany za „innowacyjną i przyszłościową konstrukcję, która łączy w sobie wspaniałą przestrzeń życiową z doskonałymi osiągami pod żaglami i zaawansowaną technologią”.

Łódź została doceniona za „innowacyjny i przyszłościowy projekt, który łączy wspaniałą przestrzeń życiową z doskonałymi osiągami pod żaglami i zaawansowaną technologią”.Jachty Sunreef

Luksusowy jacht kategorii A o długości 21,4 m i powierzchni mieszkalnej 287 m² będzie świętował swoją premierę na festiwalu jachtowym w Cannes we wrześniu.

Jachty Sunreef

Jachty Sunreef

Luksusowy jacht kategorii A o długości 21,4 m i powierzchni mieszkalnej 287 m² będzie świętował swoją premierę na festiwalu jachtowym w Cannes we wrześniu.Jachty Sunreef

Na początku tego roku firma otrzymała kolejną międzynarodową nagrodę po tym, jak katamaran, który zbudował dla asa tenisa Rafała Nadala, został uznany w czerwcu przez wpływowy magazyn Robb Report za „Best of the Best”.

Katamaran Nadala o nazwie „Great White” zostanie zaprezentowany wyłącznie na zbliżającym się Monaco Yacht Show pod koniec września.

Na początku tego roku firma otrzymała kolejną międzynarodową nagrodę po tym, jak katamaran, który zbudował dla asa tenisa Rafała Nadala, został uznany w czerwcu przez wpływowy magazyn Robb Report za „Best of the Best”. Jachty Sunreef

Firma pomogła także umieścić Polskę na mapie jako lidera w produkcji luksusowych jachtów.

Według danych Eurostatu Polska jest obecnie liderem w sprzedaży jachtów w UE, a eksport polskich jachtów stanowił 60 proc. całkowitego eksportu jachtów do UE w 2018 r., podczas gdy w latach 2014-2018 wartość eksportu wyniosła 184 mln euro podwojona do euro 395 milionów.

Rafal Nadal na zdjęciu z właścicielem Sunreef Yachts Francisem Lappem powiedział, że jest podekscytowany dołączeniem do rodziny Sunreef Yachts. Jachty Sunreef

W 2018 roku Karolina Paszkiewicz-Kołacz, Dyrektor Marketingu Sunreef Yachts powiedziała: „16 lat temu nikt nie słyszał o luksusowym produkcie „Made in Poland”.

„W tym czasie ludzie kojarzyli wyłączność z takimi krajami jak Francja i Włochy. Teraz jest inaczej. Polskie jachty są czołowym eksporterem, a łodzie z polską marką uznawane są za wysokiej jakości, innowacyjne i eleganckie.”

Firma jest również uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych w swojej dziedzinie, ponieważ wprowadziła na rynek pierwszy na świecie 74-metrowy luksusowy katamaran oceaniczny z flybridge’em.

Karolina Paszkiewicz-Kołacz, Dyrektor Marketingu Sunreef Yachts, powiedziała: „Polskie jachty są wiodącym eksporterem, a łodzie z polską marką są uważane za wysokiej jakości, innowacyjne i eleganckie”.Jachty Sunreef

Firma obecnie intensywnie inwestuje w technologie ekologiczne po wprowadzeniu na rynek pełnej gamy katamaranów ekologicznych w 2020 r. i nawiązaniu współpracy na wysokim szczeblu z byłym kierowcą wyścigowym Nico Rosbergiem, ambasadorem ekologicznym firmy.

W październiku 2020 r. Rosberg powiedział: „Sunreef naprawdę jest liderem, jeśli chodzi o zrównoważony luksusowy jachting.

„To, co robią, jest fascynujące” i opisali swoje ekoinnowacje jako „wielki skok w zakresie zrównoważonego rozwoju”.

READ  TV Rao uważa, że ​​dobrzy moderatorzy HR wykonaliby dobrą robotę zarówno przed, jak i po pandemii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *