Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Firma Bromborough otwiera biuro w Polsce, ponieważ ekspansja międzynarodowa nabiera tempa – Birkenhead News

Published

on

Baker & Baker z siedzibą w Wirral otworzył nowe międzynarodowe biuro w Warszawie, w Polsce, ponieważ europejski producent pieczywa rozszerza swoją obecność w Europie Wschodniej.

Biuro, które zostało oficjalnie otwarte 15 sierpnia, początkowo będzie miało siedmiu pracowników z działów logistyki, sprzedaży i marketingu Baker & Baker.

Baker & Baker z siedzibą w Bromborough w ostatnich latach zwiększa swój udział w rynku, a nowe biuro będzie centrum obsługi klientów detalicznych, hurtowych i gastronomicznych firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

W nowym budynku znajdzie się również showroom z małą pracownią piekarniczą, która umożliwi spotkania z klientami i degustacje.

W szczególności Polska odnotowuje stały wzrost i pozyskiwanie nowych klientów dzięki efektywnemu zarządzaniu kanałami i przyrostowym listom klientów w tych trzech kluczowych segmentach.

Baker & Baker będzie nadal zatrudniać niewielką liczbę osób na innych rynkach Europy Wschodniej, takich jak Słowacja i Węgry, aby poszerzyć swoją zróżnicowaną bazę klientów.

Wypieki przeznaczone na rynki Europy Wschodniej będą nadal produkowane w zakładach Baker & Baker w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Portugalii, a firma zachowa swoje magazyny w Polsce.

Po otwarciu biura w Dubaju w zeszłym roku, otwarcie polskiego hubu jest ostatnim etapem międzynarodowego rozwoju Baker & Baker.

Ryan Perera, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Baker & Baker, skomentował: „Poświęciliśmy czas, aby nasze nowe polskie biuro spełniało potrzeby geograficzne i funkcjonalne naszych pracowników i klientów. Zakłócenia spowodowane przez COVID-19 spowodowały znaczne opóźnienie projektu, ponieważ od dawna staraliśmy się o formalną obecność w Polsce. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zacząć.

„Nasze nowe biuro zapewnia nam centrum w Europie Wschodniej, zapewnia, że ​​każdego dnia jesteśmy bliżej naszych klientów i umożliwia nam wykorzystanie nowych możliwości dla klientów i innowacji”.

Obrazek: Ryan Perera, kierownik ds. sprzedaży międzynarodowej w Baker & Baker

Dlaczego nie śledzić birkenhead.news Facebook, Instagram, oraz Świergot? Możesz również wysyłać pomysły na historie do [email protected]

READ  Polska niekonstytucyjnie reguluje aborcję z powodu wad płodu Polska

Zapisz się do naszego BEZPŁATNEGO biuletynu

Komentarze na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.