Connect with us

technologia

Firma Apple wypuściła właśnie dwuportową ładowarkę USB-C o mocy 35 W, która może rozwiązać zagadkę GaN

Published

on

Widzisz tę białą cegłę? Dostarcza tylko skromne 30 W mocy do jednego urządzenia, ale Apple pobiera za to 50 USD. Proszę bardzo nie kupuj jednego bo mamy teraz jednoznaczne dowody na to, że Apple zamierza go zastąpić czymś znacznie, znacznie lepszym – ładowarką 35W z dwa Porty prawdopodobnie są zasilane technologią azotku galu (GaN), co może również zmniejszyć jego rozmiar.

To jest słowo od 9to5Macktóry uzyskał ten konkretny fragment informacji z jak dotąd najbardziej wiarygodnego źródła przecieków Apple: własnej witryny internetowej Apple. Najwyraźniej firma przypadkowo udostępniła na żywo dokument wsparcia dla „Podwójnego zasilacza Apple 35 W USB-C”, a 9to5 udało się wykonać zrzut ekranu, zanim został wyciągnięty.

9to5Mac wykonał zrzut ekranu oficjalnego dokumentu wsparcia potwierdzającego nazwę „Podwójny zasilacz USB-C 35 W”.
zrzut ekranu z 9to5Mac

To jest prawdopodobnie „ok. Ładowarka GaN 30W który analityk Ming-Chi Kuo napisał na Twitterze w zeszłym miesiącu, który, jak powiedział, będzie miał „nowy projekt obudowy” i pojawi się w 2022 roku.

Dzięki tej mocy możesz jednocześnie szybko naładować iPhone’a 13 Pro Max i Apple Watch, MacBooka Air i zegarek M1 lub iPada i Apple Watch, parę iPhone’ów lub iPada Pro i iPhone wolniejszy, albo… to USB-C, więc możliwości jest sporo.

Nie byłaby to pierwsza ładowarka GaN firmy Apple — byłaby zasilacz 140 W Jest dostarczany z nowym 16-calowym MacBookiem Pro. Ale jeśli się nie mylę, byłaby to pierwsza dwuportowa ładowarka, jaką Apple kiedykolwiek stworzył, a na pewno pierwsza z USB-C.

W rzeczywistości wydaje się, że w Apple Store czeka na niego podwójny otwór w kształcie USB-C. Apple dostarcza te ładowarki firmy Belkin mają jedno złącze USB-C oraz ładowarka 32W z portami USB-C i USB-Aale nie Podwójna ładowarka Belkin USB-C — i to jest główny partner Apple w zakresie akcesoriów, o którym mówimy. Oczywiście poza Apple Store znajdziesz całą gamę dwuportowych ładowarek USB-C, w tym wiele z wyższymi prędkościami.

Zwróć uwagę, że to urządzenie oferuje łącznie 35 W, a nie 35 W na port. 9to5Mac Zgodnie z dokumentem pomocniczym, każdy port może pracować w jednym z czterech następujących trybów: 5 VDC/3 A, 9 VDC/3 A, 15 VDC/2,33 A lub 20 VDC/1,75 A. Powinno to umożliwić jakieś problemy z ładowaniem dwóch urządzeń 15W lub jednego 27W i jednego 5W, ale będziemy musieli zobaczyć, jakie kombinacje urządzeń mogą działać.

Dokument wsparcia nie sugeruje gdy Ładowarka może przybyć, ale mówi, że nie będzie dołączony kabel USB-C.

READ  Wii U otrzymuje pierwszą aktualizację oprogramowania systemowego od 2018 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.