Connect with us

Świat

Fauci mówi, że lokal 10 „martwi się o całą Florydę”

Published

on

WASZYNGTON – Gdyby był to własny kraj, stan Floryda byłby jednym z najgorszych na świecie pod względem rosnącej liczby przypadków COVID-19, powiedział dr. Anthony Fauci w czwartek w ekskluzywnym wywiadzie dla Local 10 News.

„Martwię się o całą Florydę” – powiedział Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych oraz starszy doradca medyczny prezydenta. „Jeśli spojrzysz na tempo wzrostu, nachylenie, liczbę przypadków. Wiesz, że Floryda byłaby na samym szczycie, gdyby Floryda była krajem, byłaby jednym z gorszych krajów, jeśli chodzi o wzrost przypadków ”.

Fauci powiedział, że czeka na nadchodzące zatwierdzenie przez FDA trzeciej szczepionki przypominającej dla osób z niedoborem odporności.

„Oczekuję tego dzisiaj i oczekuję, że Komitet Doradczy CDC ds. Praktyk Szczepień doradzi im, jak to zrobić” – powiedział Fauci.

Zapytany, czy spodziewał się, że w pewnym momencie wszyscy będą potrzebować dopalacza, Fauci odpowiedział:

Reklama

– Wiesz, nie wiem. Uważam, że ta szczepionka jest w szczególności powiązana [the] delta [variant], ochrona nie będzie nieograniczona w swojej trwałości.”

Odnosząc się do trwającego starcia między prezydentem Joe Bidenem a gubernatorem Florydy Ronem DeSantisem, Fauci powiedział: „Nie ma czasu na podziały, wszyscy musimy zjednoczyć się przeciwko wspólnemu wrogowi”.

Copyright 2021 by WPLG Local10.com – Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Uwaga: Merkel nie wyklucza sankcji wobec Nord Stream 2
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *