Connect with us

technologia

Fallout 4 „Remastered” z ponad 200 modami to coś innego

Published

on

Oto coś, co pokochają fani Fallouta 4 – mocno zmodyfikowana wersja gry, która sprawia, że ​​RPG Bethesdy wygląda na zupełnie nową grę.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o filmie z Digital Dreams, który pokazał The Elder Scrolls V: Skyrim działa z ponad 500 modami. W rezultacie gra RPG z 2011 roku wyglądała jak tytuł obecnej generacji w rozdzielczości 4K z uwzględnieniem efektów ray tracingu.

Nowy film z dziennika rozwoju Skyblivion skupia się na remasteringu zasobów i nie tylko

Teraz YouTuber „Ded String” przesłał nowe wideo Fallouta 4 przedstawiające wersję gry z 2015 roku na PC z ponad 200 aktywnymi modami. Wynik jest dość przytłaczający i, z całą uczciwością, wygląda na to, że patrzymy na zupełnie inną grę.

Możesz sprawdzić tę mocno zmodyfikowaną wersję Fallouta 4 poniżej:

Zainteresowany, jakie mody zostały użyte? Cóż, twórca przesłanego wideo jego modlista do Modwatch. Zainteresowani mogą skorzystać z tej listy, aby wypróbować Fallout 4 „Remastered” na własnym komputerze.

Fallout 4 został wydany na ostatnią generację komputerów PC i konsol w 2015 roku. Tytuł został oficjalnie ujawniony podczas tegorocznej imprezy E3.

Inspirowany modą Fallout 4 Silent Hill Whispering Hills Episode 2 dodaje nową lokalizację i nie tylko

„Wiemy, co ta gra oznacza dla wszystkich”, powiedział dyrektor gry Todd Howard, zapowiadając grę w 2015 roku. „Czas i technologia pozwoliły nam być ambitniejszymi niż kiedykolwiek. Nigdy nie czekaliśmy tak bardzo na grę i nie możemy się doczekać, aby się nią podzielić ”.

Po premierze Bethesda zdołała sprzedać 12 milionów sztuk na całym świecie, a edycja gry Pip-Boy wyprzedała się w ciągu kilku godzin.

„Jesteśmy bardzo dumni z Todda Howarda, dyrektora gry w Bethesda Game Studios i jego doświadczonego zespołu programistów za ich talent i zaangażowanie w tworzenie tej niezwykłej gry” – powiedział Vlatko Andonov, prezes Bethesda Softworks po udanej premierze Fallout 4. Fallout 4 to arcydzieło tworzenia gier i opowiadania historii, które zapewnia fanom setki godzin zabawy podczas odkrywania tego fascynującego, pięknie wykonanego świata i stawiania mu wyzwań.

READ  Aktualizacja No Man's Sky wprowadza czujące roboty i walkę frachtowcem z frachtowcem

Źródło informacji: Wielkie dzięki

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *