Connect with us

Nauka

European Fashion Accelerator otwiera nowe możliwości dla projektantów z Europy Wschodniej

Published

on

Doroczny program European Fashion Accelerator (EFA) odbył się w tym miesiącu w Pradze i ma na celu wspieranie utalentowanych studentów z branż kreatywnych w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji, znanych również jako Grupa Wyszehradzka lub V4. Platforma EFAd służy jako skuteczny pomost między kreatywnymi i komercyjnymi aspektami branży.

Tegoroczni projektanci zostali wybrani przez międzynarodowy panel: Kristina Honcarivova i Anezka Mackova z Czech, Anna Sibitka i Yaxian Feng z Węgier, Łukasz Kubiński i Kamila Majka-Dziedzic z Polski oraz Juliana Brnakova, Natalis Repkovska i Adela Babińska ze Słowacji .

Zdjęcie: Europejski Akcelerator Mody 2021

EFA ma na celu poszerzenie profesjonalnej wiedzy i praktycznego doświadczenia każdego ucznia w branży modowej, dając im platformę do rozwoju i ekspozycji PR. Niektóre z jej projektów i mentoringu to pokazy mody z kolekcji kapsułowych wybranych projektantów, wykłady czołowych postaci międzynarodowej branży, panele dyskusyjne z profesjonalistami z branży modowej, warsztaty, a także przestrzeń do networkingu.

Program, założony w 2012 roku przez Unique One Events (producenta Unique Fashion Week w Czechach i Kosice Fashion Week na Słowacji), jest wspierany przez Fundusz Wyszehradzki.

READ  Daily Briefing: Koparki wjeżdżają do Jahangirpuri w obliczu rozkazu SC; Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson rozpoczyna wizytę w Indiach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.