Connect with us

Najważniejsze wiadomości

EURO 2024: Kursy, podgląd i prognoza na mecz offshore Polska – Holandia

Published

on

EURO 2024: Kursy, podgląd i prognoza na mecz offshore Polska – Holandia

Holandia rozpoczyna mecz w grupie D w niedzielę w Hamburgu. Chcą wygrać w pierwszej kolejce, aby wywrzeć presję na Francji. Polska będzie ich pierwszym przeciwnikiem w fazie grupowej EURO 2024 i dla drużyny Ronalda Koemana może to być trudne zadanie.

Zanim postawisz na mecz Polska vs Holandia

Holandia jest prowadzona na tegoroczne Mistrzostwa Europy przez Ronalda Koemana i celuje w drugie zwycięstwo w tych zawodach. Najlepszy wynik na turnieju osiągnęli w 1988 roku, kiedy zdobyli mistrzostwo Europy w Niemczech Zachodnich. Jednak kursy bukmacherskie sugerują, że w tym roku w turnieju mogą zmierzyć się z jednym lub dwoma zbyt silnymi krajami.

W ostatniej edycji turnieju Holendrzy odpadli w 1/8 finału po wygraniu trzech z czterech meczów. Po raz kolejny spisali się imponująco w kwalifikacjach do letniego turnieju, wygrywając sześć z ośmiu meczów. Co ciekawe, obie porażki zaliczyli z Francją, z którą latem zmierzą się w grupie D.

Tego lata Polska po raz piąty z rzędu weźmie udział w Mistrzostwach Europy, ale jak dotąd tylko raz przeszła przez fazę grupową. Bardzo rozczarowali się na ostatnich Mistrzostwach Europy, przegrywając dwa z trzech meczów grupowych. Kwalifikacje do turnieju były dla Polski trudne, ponieważ wygrały tylko cztery z dziesięciu meczów.

W tym roku potrzebowali decydującego zawodnika, aby zapewnić sobie miejsce w turnieju i udało im się zwyciężyć po zwycięstwie w rzutach karnych przeciwko Walii w Cardiff. Jednak od tego czasu nabrali rozpędu po pokonaniu Ukrainy w meczu na rozgrzewkę, co oznacza, że ​​mają na koncie siedem meczów bez porażki.

READ  Polski poseł odpowiada na raport o płatnościach ZEA i rzekomych podróżach niezgłoszonych - POLITICO

Polska vs Holandia Offshore – kursy i selekcja

Wygląda na to, że Polska będzie miała trudne chwile w fazie grupowej letnich Mistrzostw Europy i możemy spodziewać się, że Holandia okaże się wyraźnym zwycięzcą w niedzielnym meczu otwarcia w Hamburgu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *