Connect with us

technologia

Elden Ring: YouTuberzy znajdują wyczyny w hodowli run

Published

on

Przy pierwszym starcie elden pierścień, nie masz dużo zbroi – przynajmniej dla niektórych klas. Mówiąc wprost, jesteś słaby w trudnym świecie. Oczywiście sposobem, w jaki gracze awansują i zwiększają statystyki, jest zbieranie run. Runy to po części punkty doświadczenia, a po części waluta, a żeby stać się potężnym, musisz zebrać ich dużo.

Zbieranie run będzie odbywać się przez całą grę, nawet jeśli nie będziesz szczególnie się starał. Niektóre działania i wrogowie – jak strażnicy sprzątający w Ruinach przy Bramie — obdarzy garścią run. Ale jeśli naprawdę chcesz szybko zdobyć dużo run, musisz zająć się rolnictwem. farmy runiczne.

Oczywiście YouTube jest już pełen exploitów i kreatywnych sposobów na hodowanie run. YouTuber TagBackTV nakręcił film o metodzie, która pozwala graczom zarobić 585 600 run na godzinę, powiedział.

Przedstawia metodę w filmie, ale zasadniczo istnieje określony obszar, w którym gracz może wywołać głaz. Głaz toczy się z pobliskiego klifu, zdobywając tysiące run dla graczy. Następnie wróć do miejsca łaski i powtórz. I w kółko. I nie ma walki!

Arekkz Gaming ma kolejny film na wczesny film elden pierścień farma run. Jednak ten wymaga trochę walki, ale jest to stosunkowo łatwy proces, aby zdobyć dużo run w krótkim czasie. Każde zabicie tą metodą zapewnia odpowiednio 1000 run.

Również wielokąt ma przewodnik dla elden pierścień farmy runiczne. Nasz przewodnik skupia się przede wszystkim na West Limgrave, punkcie wyjścia dla elden pierścień.

Jeśli szukasz czegoś mniej jak exploit, a bardziej jak ulepszona trasa elden pierścień’s Gate, Boomstick Gaming stworzył film z instrukcjami na 15-minutowy spacer, aby poczuć się przytłoczonym.

runy! Runy wszędzie!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.