Connect with us

technologia

Eksperyment pozwala pominąć „Hej, Google” w przypadku poleceń głosowych asystenta

Published

on

Eksperymentalny Asystent Google Dzięki funkcji „Guacamole” możesz wydawać polecenia głosowe bez konieczności dodawania przedrostka „Hej, Google”. Oznacza to, że jeśli gigant technologiczny zdecyduje się na szerokie wydanie. Policja Androida odkryli opcję guacamole w ustawieniach najnowszej wersji beta aplikacji Google, a inni z urządzeniami z systemem Android 11 odkryli ją również w swojej aplikacji. Jednak nikt nie mógł go jeszcze włączyć. Według 9to5GoogleW tej chwili dostęp do tej funkcji powinni mieć tylko pracownicy, którzy testują tę funkcję. Nawet często zadawane pytania, do których linki znajdują się w opcji, prowadzą do strony wewnętrznej.

Kliknięcie Guacamole w Ustawieniach powoduje przejście do strony skrótów głosowych, na której możesz pominąć komunikat „Hej, Google” po włączeniu, aby uzyskać pomoc w wykonywaniu szybkich zadań. Zawiera również łącza do strony z często zadawanymi pytaniami, którą należy przeczytać przed zarejestrowaniem się. Jak wspomniano wcześniej, nawet jeśli zobaczysz tę funkcję na swoim urządzeniu, nie będziesz mógł jej jeszcze aktywować 9to5Google Możliwe zastosowania obejmują po prostu zatrzymanie „Stop” lub „Drzemka” w celu anulowania alarmu. Możesz także obsługiwać połączenia przychodzące, mówiąc „Odbierz / Odrzuć”.

Firma podobno pracuje nad guacamole co najmniej od początku marca. Chociaż nadal nie jest jasne, czy guacamole stanie się pełnoprawną funkcją, nie jest to nieprawdopodobne, ponieważ możesz anulować timery i alarmy na głośnikach Nest lub Home, mówiąc „stop”.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *