Connect with us

technologia

Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall: wszystkie kody emblematów

Published

on

Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall: wszystkie kody emblematów

W zeszłym roku Bungie dodało w sumie cztery uniwersalne kody emblematów w Edycji kolekcjonerskiej The Witch Queen, które gracze mogli odblokować w grze. Wydaje się, że w tym roku Edycja kolekcjonerska Destiny 2 Lightfall robi to samo.

z przeznaczenie 2 Podczas zeszłorocznej imprezy Lightfall Showcase Bungie zaprezentowało także zupełnie nową edycję kolekcjonerską, która zawiera 8-calową replikę Pouka z kilkoma książkami o wiedzy i nowym ekskluzywnym kodem emblematu.

Wygląda na to, że niektórzy gracze otrzymają Edycję Kolekcjonerską wcześniej. W tym artykule mamy wszystkie uniwersalne kody emblematów w Edycji Kolekcjonerskiej Lightfall.

Kody emblematów Edycji Kolekcjonerskiej Destiny 2 Lightfall

Chociaż istnieją darmowe emblematy, które można odblokować za pomocą Lightfall CE, warto zauważyć, że te emblematy będą dostępne w grze dopiero po premierze Lightfall, czyli 28 lutego 2023 r. Niestety nie możemy tego zrobić, aby zobaczyć, jak te emblematy wyglądały wcześniej. Kody emblematów znajdują się poniżej. (Dzięki Raid Secrets)

  • Emblemat Edycji Kolekcjonerskiej Lightfall 1: Unikalny kod
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 2: YAA-37T-FCN
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 3: 993-H3H-M6K
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 4: XVK-RLA-RAM
  • Emblemat edycji kolekcjonerskiej Lightfall 5: J6P-9YH-LLP

Uwaga: Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy kody emblematów zostaną znalezione w Lightfall CE.

Obraz: Bungie

Jak zrealizować kody na Bungie.net?

Aby wykorzystać kody emblematów i ogólnie kody, musisz najpierw zalogować się do swojego profilu Bungie.net. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak zrealizować kody na stronie internetowej Bungie.

  • Krok 1: Przejdź do Bungie.net
  • Krok 2: Zaloguj się na swoje konto, klikając przycisk „Moje konto” w prawym górnym rogu.
  • Krok 3: Wybierz swoją platformę
  • Krok 4: Zaloguj się na swojej platformie
  • Krok 5: Po zalogowaniu kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu, a zobaczysz Wykorzystaj kody opcji w nowym menu.
READ  SK High-Tech Battery Materials Poland otrzymało od Rządu RP tytuł „Lidera Zrównoważonego Rozwoju” – SK Innovation Newsroom SKinno News

Oprócz tego, Bungie wypuściło w tym tygodniu zupełnie nowy zwiastun broni i elementów zbroi Lightfall. Sporządziliśmy listę wszystkich obecnie znanych broni egzotycznych i legendarnych, których gracze mogą się spodziewać w Lightfall. Spróbuj tego obszerna lista tutaj.

Destiny 2 Lightfall ukaże się 28 lutego 2023 roku na PS5, PS4, Xbox Series X/S i PC.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *