Connect with us

Sport

Seniorzy HS robią kolejny krok | Wiadomości, sport, praca

Published

on

National Signing Day to dzień, na który co roku czekają maturzyści w całym kraju.

Siadają przy stole w szkolnej sali gimnastycznej, w niektórych przypadkach w lokalnej restauracji, a nawet przy kuchennym stole w domu rodzinnym i podpisują narodowe oświadczenie woli na przerywanej linii. Zapewniają sobie miejsce, w którym spędzą kolejne cztery lata swojego życia, uprawiając sport, którego nauczyli się i uprawiali jako dzieci.

Środa nie była inna dla seniorów z Doliny Mahoning, ponieważ kilku sportowców wybrało z obszaru, w którym będą kontynuować karierę sportową i akademicką, a było wielu zasłużonych sportowców. Znajdą się nawet tacy, którzy połączą siły w ciągu najbliższych czterech lat.

Spośród miejscowych sportowców trzech zdecydowało się pozostać blisko domu i uczęszczać na Uniwersytet Stanowy w Youngstown. Liniowy Niles, Matthew Keeley, dołączy do duetu Lowellville, Vinny’ego Ballone i Brady’ego Bunofsky’ego, którzy dołączą do programu piłkarskiego Penguins w przyszłym roku.

Kilka miesięcy po tym, jak pomógł Canfield Cardinals zdobyć pierwsze mistrzostwo stanu w historii szkoły, ofensywny liniowy AJ Murphy wznowi karierę piłkarską na Uniwersytecie Ashland. Dołączy do wyróżniającego się szerokokątnego odbiornika Brookfielda, Isaiaha Jonesa.

Bunofsky i Ballone nie będą jedynymi kolegami z liceum, którzy trzymają się razem, ponieważ Veshun Gurley i Phillip Spradley z Valley Christian będą kontynuować karierę piłkarską w Siena Heights, a Teagan McCurdy i Michael Hushura z Polski będą nadal grać w baseball w Penn State Shenando. Avallina Aurilio i Brionna Bash z Nilesa będą grać w piłkę nożną w Bethany College, a Hunter Newell i Jake Starkey z South Range będą kontynuować karierę zapaśniczą w Mount Union.

Porozmawiaj o tym, jak uczynić wielki dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Inne godne uwagi transfery w okolicy to Connor Heater z Brookfield, który podpisał kontrakt z Navy Football, podczas gdy jego kolega z drużyny i piłkarz roku Trumbull County, Donovan Pawlowski, będzie nadal grał w piłkę nożną z Mount Union.

READ  USA: Szybka, twarda reakcja, jeśli Rosja wyśle ​​wojska na Ukrainę | Wiadomości, sport, praca

Po kontuzji kończącej sezon w połowie jesieni, Nic Bengala z Girarda również będzie miał okazję kontynuować karierę piłkarską, podpisując kontrakt z University of Pikeville.

Jayden Eley z Austintown Fitch (St. Francis Football), Josh Fitzgerald (Sacred Heart Football) i Jamell James (Fordham Football) również podpisali swoje narodowe listy intencyjne.

Ofensywny liniowy Hubbarda, Ben Chaney, również pojedzie do West Point.

Oprócz możliwości wyboru kolejnego domu, National Signing Day jest okazją dla starszych sportowców z liceum, aby spojrzeć wstecz na to, co osiągnęli podczas swojej kariery w szkole średniej, a większość z tej grupy wywarła trwały wpływ na Personel sportowy Tribune Chronicle and Vindicators.

Od Ballone i Bunofsky’ego, którzy zeszłej jesieni doprowadzili Lowellville do niepokonanego sezonu na boisku, po Jake’a Starkeya i Huntera Newella, którzy pomogli drużynie zapaśniczej Raiders zdobyć mistrzostwo stanu. Był też Alec Grzyb ze Struthers, który związał się z piłką nożną Walsh i umieścił swoje nazwisko na mapie dzięki znakomitemu sezonowi seniorskiemu w zeszłym roku, kiedy poprowadził Wildcats do specjalnego roku.

Wysocy rangą sportowcy z Mahoning Valley stworzyli wiele wspomnień, a my w Tribune Chronicle i Vindicator chcielibyśmy życzyć im powodzenia w ich przyszłych przedsięwzięciach na poziomie kolegialnym.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *