Connect with us

technologia

EA opracowuje kolejną grę wideo Władca Pierścieni

Published

on

EA x Władca Pierścieni

zdjęcie: EA

Wiem, że licencjonowanie nie jest prawdą seksowny temat, ale jeśli chodzi o konkretne właściwości – jak wojna gwiazd i główne sporty – odgrywa bardzo ważną rolę, w które gry gramy i kto je tworzy. To mój sposób na wyjaśnienie, dlaczego o nich piszę zaskakujące ogłoszenie, że EA robi to pierwszy Władca Pierścieni Gra od 2006 roku.

Mimo całego tego gówna, które ludzie mówią o EA w 2022 roku, w większości nie bez powodu, Wydawca miał serię w latach 00, w której wydali wiele doskonałych Władca Pierścieni Gryjak powiązania z filmami awanturniczymi, kultowe Bitwa o Śródziemie Seria gier strategicznych i Trzecia Eraa Final Fantasy klon, to jest dużo lepiej niż większość ludzi kiedykolwiek myślała, że ​​to możliwe.

Jest więc dziwne poczucie nostalgii związane z dzisiejszym ogłoszeniem, z prawami do serialu teraz pod nowym kierownictwemEA tworzy nowy Władca Pierścieni Gra. To dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że ​​jest to darmowa gra mobilna. Dobra wiadomość – przepraszam, ale to przejażdżka kolejką górską z ogłoszenia – jest to, że opiera się na jeden z najlepszych rodzajów darmowych gier.

Nazywa Władca Pierścieni: Bohaterowie Śródziemiaoto oficjalny opis gry:

Władca Pierścieni: Bohaterowie Śródziemia zawiera wciągającą fabułę, turową walkę, głębokie systemy zbierania i szeroką obsadę postaci z rozległego uniwersum Władca Pierścieni oraz Hobbit. Gracze będą przechodzić przez kultowe historie ze świata Tolkiena i zmierzą się z wielkim złem Śródziemia.

Zasadniczo, To będzie Gwiezdne wojny: Galaktyka bohaterów—jest nawet rozwijany przez ten sam zespół, Capital Games—Zamieniam tylko Jedi na Rohirrimów i hobbitów. Co, wiesz, nie jest tak fajną zapowiedzią jak EA mówiące: „Hej, robimy Bitwa o Śródziemie III„ale dla wszystkich, którzy na nim stoją GoHs sporadyczne codzienne bitwy, które mogłyby być fajne.

I może Bitwa o Śródziemie III może przyjść później.

READ  Nowe narzędzie DuckDuckGo ma na celu uniemożliwienie aplikacjom śledzenia użytkowników Androida
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.