Connect with us

technologia

Dziś w European Tech: Apple stoi przed postępowaniem antymonopolowym w UE, Kry zbiera 262 miliony euro na cyfrową platformę zdrowia i nie tylko

Published

on

Witaj!

Oto, co wydarzyło się dzisiaj w European Tech.

oferty

– – Kry, aka Livi w Wielkiej Brytanii i Francji, zebrał 262 miliony euro w rundzie serii D.

– Israels Placer.ai, jeden na Analiza lokalizacji i dane o ruchu pieszych, ogłosił zakończenie runda finansowania Serii B o wartości 50 milionów dolarów.

– – Qover, startup Insurtech Amerykanin z Brukseli zebrał 25 milionów dolarów w rundzie serii B, aby pobudzić globalną ekspansję.

– Unseenlabs z siedzibą w Rennes we Francji zebrał 20 milionów euro w rundzie serii B. Finansowanie ma na celu dalsze przyspieszenie rozwoju handlowego firmy Udostępnij istniejącą konstelację satelitów.

– ZenGo z siedzibą w Izraelu, który oferuje aplikacja mobilna do zarządzania kryptowalutami, ma zebrał 20 milionów dolarów w ramach finansowania z serii A. prowadzony przez Insight Partners.

– Śledziliśmy również dużą liczbę (innych) Europejskie rundy finansowania technologii oraz transakcje fuzji i przejęćUdostępnimy Ci to wszystko w piątkowe popołudnia w naszym cotygodniowym biuletynie Roundup (uwaga: pełna lista dotyczy tylko klientów płacących). Więcej informacji można znaleźć w naszej europejskiej sekcji nowości technologicznych.

Warto przeczytać / warto wiedzieć

– Jabłko ma już w tym tygodniu skargę z zakresu ochrony konkurencji, sonda uległa eskalacji Spotify twierdzi, że zasady App Store są nieuczciwe.

– TikTok planuje umożliwić europejskim naukowcom i decydentom osiągnięcie tego celu Zobacz, jak zespoły moderują treścijak działa jego technologia rekomendacji i jak postępuje z danymi według własnego uznania Zajmij się kwestiami prywatności i bezpieczeństwa młodych użytkowników.

– Europa chce ją odzyskać dawna sława jako potęga w produkcji chipów. Unia Europejska opublikuje niektóre już w przyszłym tygodniu Szczegóły dotyczące nowych planów półprzewodników.

– Spotify uruchomiła usługę subskrypcji podcastów w Stanach ZjednoczonychDaje to programistom większy zasięg jak wybierają zarabianie pieniędzy. To posunięcie nastąpiło zaledwie tydzień po tym, jak rywal strumieniujący Apple ogłosił własną ofertę subskrypcji podcastów.

READ  W Cyberpunk 2077 możesz zagrać 9 grudnia zamiast 10 grudnia, w zależności od tego, gdzie mieszkasz

– “Europejskie regulacje technologiczne stają się powstrzymać wolną konkurencję i siła manualna dla cyfrowych gigantów ”

– – Digital Wealth Manager Nutmeg z siedzibą w Wielkiej Brytanii W pierwszych trzech miesiącach 2021 r. Aktywa pod zarządzaniem wzrosły o 72% w porównaniu z rokiem poprzednim. Osiągnął rekordowe 3 miliardy funtów.

– – Warszawa ma nowy fundusz venture capital na rynku Freya Capital. Fundusz jest przeznaczony do wspierania firm na wczesnym etapie rozwoju i jest najnowszą edycją programu startowego Polskiego Funduszu Rozwoju.

– – Dostawca usług płatniczych SumUp ogłosił powołanie jego nowy CTOJohannes Schaback.

– – GoCardless, fintech obsługujący płatności między bankami, ma rozpoczął funkcję otwartej bankowości Zintegrowany bezpośrednio z globalną platformą płatniczą i funkcjonalny we wszystkich modelach płatności.

Dzisiejsze najpopularniejsze tweety

Daj nam znać, co myślisz o tym codziennym podsumowaniu i jak możemy to poprawić!

I podążaj za nami na Twitterze Naturalnie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *