Connect with us

technologia

Dziś w European Tech: Apple stoi przed postępowaniem antymonopolowym w UE, Kry zbiera 262 miliony euro na cyfrową platformę zdrowia i nie tylko

Published

on

Witaj!

Oto, co wydarzyło się dzisiaj w European Tech.

oferty

– – Kry, aka Livi w Wielkiej Brytanii i Francji, zebrał 262 miliony euro w rundzie serii D.

– Israels Placer.ai, jeden na Analiza lokalizacji i dane o ruchu pieszych, ogłosił zakończenie runda finansowania Serii B o wartości 50 milionów dolarów.

– – Qover, startup Insurtech Amerykanin z Brukseli zebrał 25 milionów dolarów w rundzie serii B, aby pobudzić globalną ekspansję.

– Unseenlabs z siedzibą w Rennes we Francji zebrał 20 milionów euro w rundzie serii B. Finansowanie ma na celu dalsze przyspieszenie rozwoju handlowego firmy Udostępnij istniejącą konstelację satelitów.

– ZenGo z siedzibą w Izraelu, który oferuje aplikacja mobilna do zarządzania kryptowalutami, ma zebrał 20 milionów dolarów w ramach finansowania z serii A. prowadzony przez Insight Partners.

– Śledziliśmy również dużą liczbę (innych) Europejskie rundy finansowania technologii oraz transakcje fuzji i przejęćUdostępnimy Ci to wszystko w piątkowe popołudnia w naszym cotygodniowym biuletynie Roundup (uwaga: pełna lista dotyczy tylko klientów płacących). Więcej informacji można znaleźć w naszej europejskiej sekcji nowości technologicznych.

Warto przeczytać / warto wiedzieć

– Jabłko ma już w tym tygodniu skargę z zakresu ochrony konkurencji, sonda uległa eskalacji Spotify twierdzi, że zasady App Store są nieuczciwe.

– TikTok planuje umożliwić europejskim naukowcom i decydentom osiągnięcie tego celu Zobacz, jak zespoły moderują treścijak działa jego technologia rekomendacji i jak postępuje z danymi według własnego uznania Zajmij się kwestiami prywatności i bezpieczeństwa młodych użytkowników.

– Europa chce ją odzyskać dawna sława jako potęga w produkcji chipów. Unia Europejska opublikuje niektóre już w przyszłym tygodniu Szczegóły dotyczące nowych planów półprzewodników.

– Spotify uruchomiła usługę subskrypcji podcastów w Stanach ZjednoczonychDaje to programistom większy zasięg jak wybierają zarabianie pieniędzy. To posunięcie nastąpiło zaledwie tydzień po tym, jak rywal strumieniujący Apple ogłosił własną ofertę subskrypcji podcastów.

READ  Sprawdź, czy masz te stare produkty Apple, które mogą być warte tysiące

– „Europejskie regulacje technologiczne stają się powstrzymać wolną konkurencję i siła manualna dla cyfrowych gigantów ”

– – Digital Wealth Manager Nutmeg z siedzibą w Wielkiej Brytanii W pierwszych trzech miesiącach 2021 r. Aktywa pod zarządzaniem wzrosły o 72% w porównaniu z rokiem poprzednim. Osiągnął rekordowe 3 miliardy funtów.

– – Warszawa ma nowy fundusz venture capital na rynku Freya Capital. Fundusz jest przeznaczony do wspierania firm na wczesnym etapie rozwoju i jest najnowszą edycją programu startowego Polskiego Funduszu Rozwoju.

– – Dostawca usług płatniczych SumUp ogłosił powołanie jego nowy CTOJohannes Schaback.

– – GoCardless, fintech obsługujący płatności między bankami, ma rozpoczął funkcję otwartej bankowości Zintegrowany bezpośrednio z globalną platformą płatniczą i funkcjonalny we wszystkich modelach płatności.

Dzisiejsze najpopularniejsze tweety

Daj nam znać, co myślisz o tym codziennym podsumowaniu i jak możemy to poprawić!

READ  Wszystkie urządzenia Samsung Galaxy z obsługą One UI 5.0 Beta

I podążaj za nami na Twitterze Naturalnie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *