Connect with us

technologia

Dziesięć mitów na temat paznokci… Zniszczony!!! autor: Gurpreet Seble – The Dispatch

Published

on

1. MIT: Włączenie żelatyny do diety wzmacnia słabe paznokcie!!!
Wszyscy wiemy, że żelatyna jest białkiem, a paznokcie również są zbudowane z keratyny (białka). Nie ma badań naukowych, które dowodzą, że żelatyna może wzmacniać paznokcie.
Wskazówka – dodaj do swojej codziennej diety dobre składniki odżywcze, w tym białko.
Nie czekaj na cud, odśwież swoje paznokcie, znajdź profesjonalną stylistkę paznokci, która może nadać Ci wygląd za milion dolarów.

2. MIT: Od czasu do czasu usuwaj ulepszenia, aby dać paznokciom odpocząć.
Jeśli jesteś uzależniony od Nails, tak jak ja, usunięcie wszystkich ulepszeń jest nie do pomyślenia, bez przerwy.
Czemu? Jeśli Twoja stylistka paznokci została przeszkolona w międzynarodowym instytucie paznokci i używa produktów wysokiej jakości, nie musisz się martwić.
Czy wiesz, że usuwanie rozszerzeń wymaga więcej techniki niż ich stosowanie? Gdy usługa będzie doskonała, Twoje paznokcie będą wyglądać i czuć się świetnie. Pamiętaj, że wyrafinowana technologia, najwyższej jakości produkty i terminowe uzupełnianie to najpilniej strzeżona tajemnica branży.

3. MIT: Unikaj produktów do paznokci zawierających chemikalia.
Prawie wszystko wokół nas zawiera chemikalia. Większość produktów do paznokci to produkty uboczne ropy naftowej, więc żaden produkt do paznokci nie jest wolny od chemikaliów. Nie ma ekologicznego produktu do paznokci, który utrzyma się na twoich paznokciach przez trzy tygodnie.
Jak mam się chronić?
Idź do salonu paznokci, który ma kulturę odkażania, jest znany z używania wysokiej jakości produktów I, co najważniejsze, styliści paznokci MUSZĄ zostać przeszkoleni przez międzynarodowego instruktora, aby nauczyć się prawidłowego stosowania produktów.

4. MIT: Ulepszenia niszczą naturalne paznokcie.
Panie, jest rok 2022, jesteśmy w epoce zdobienia paznokci. Technologia jest super zaawansowana, produkty są przyjazne dla użytkownika, wszystko czego potrzebujesz to dobrze wyszkolona profesjonalna stylistka paznokci, aby wykonać dobrą pielęgnację paznokci. Dobrze zastosowane upiększenia nie szkodzą naturalnym paznokciom. tutajjest otwieraczem oczu…. Kiedy odczuwasz ból, dyskomfort, uszkodzone paznokcie lub skórki, problemem jest siedzenie na krześle naprzeciwko… stylistki paznokci. Technicy mogą popełniać błędy, mogą nie być dobrze wyszkoleni, mogą nie mieć doświadczenia, mogą używać tanich środków chemicznych…. Tego wszystkiego można uniknąć wybierając renomowane spa do paznokci i profesjonalną stylistkę paznokci.

READ  Nowy Kindle Paperwhite firmy Amazon ma większy ekran i dłuższą żywotność baterii

5. MIT: Czy lakier do paznokci dłużej trzyma się w lodówce?
Te czasy już za nami, kiedy lakiery tymczasowe, lakiery do paznokci były jedynym sposobem na malowanie paznokci. Dziś mamy Gel Polish, który zajął koronowaną pozycję. Jeśli jednak używasz tymczasowego lakieru, pamiętaj o szczelnym zamknięciu butelki po każdym użyciu, aby uniknąć parowania. Jeśli włożysz go do lodówki, przed nałożeniem ogrzej go do temperatury pokojowej, aby zapewnić gładkie wykończenie. Trwałość lakieru nie przedłuża się w lodówce.

6. MIT: Zieleń na paznokciach niektórych ludzi to pleśń czy grzyb?
Pleśń i grzyby nie tworzą się z dnia na dzień. …potrzebne są badania, aby przeanalizować zielony punkt. Możliwość zakażenia można udowodnić tylko za pomocą testu posiewu.

7. MIT: Zanurzenie mokrych paznokci w lodowatej wodzie sprawia, że ​​lakier szybciej wysycha.
Dawno minęły czasy tymczasowego lakieru do paznokci, ale jest sporo użytkowników, więc wyjaśnijmy fakty… aby lakier do paznokci wysechł, rozpuszczalniki muszą wyparować. Twój technik umieści Cię przed wentylatorem, aby przyspieszyć parowanie.
Nie znosisz czekania, aż pasta wyschnie? czuję twój ból Ukończony na lakier żelowy.
Szelak, Caliente… wybór należy do Ciebie. Nieograniczone kolory, nakładaj i ruszaj, bez odprysków, bez blaknięcia…. Czy muszę mówić więcej!!!

8. MIT: Czy piłujesz naturalny paznokieć tam iz powrotem?
Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj odpowiednich materiałów ściernych. Tam i z powrotem nie boli, jeśli twardość i nacisk są odpowiednie. Edukacja, edukacja, edukacja!
Chodzi o wykonanie usługi przez stylistkę paznokci. Powierz swoje paznokcie dobrze wyszkolonej stylistce paznokci, profesjonalnemu spa do paznokci, korzystającemu z najlepszych produktów i międzynarodowej technologii.

9. MIT: Czy przycinanie skórek jest dobre dla zdrowia paznokci?
Niestety, większość techników nie zna różnicy między „skórkami” a „eponychium”. Naskórek to martwy naskórek na płytce paznokcia, a eponychium to żywa skóra.
Usunięcie naskórka jest w porządku, ale przecięcie eponychium może wywołać infekcję. Jest to nielegalne w niektórych stanach (w USA). Pamiętaj, jeśli chodzi o przycinanie skórek, mniej znaczy więcej.

READ  Funkcje macOS Big Sur: Wszystko nowe w dzisiejszej wersji

10. MIT: Czy dobrym pomysłem jest przyniesienie do salonu własnych akcesoriów w celu ochrony przed infekcją?
Te dni Covidu nauczyły nas wielu cennych lekcji. LEKCJA 1 – Wybierz salon, który ma historię dezynfekcji. Każde urządzenie/narzędzie dezynfekujemy po KAŻDEJ usłudze. Musi to być tylko dezynfekcja szpitalna. To jest obowiązkowe.
Zapytaj swój lokalny salon paznokci, jak dezynfekują? Sprawdź ich protokół i środki dezynfekujące, aby upewnić się, że spełniają „międzynarodowe” przepisy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Zamiast nosić narzędzia, upewnij się, że proces odkażania jest śledzony przez Twojego stylistę paznokci i sztyft do paznokci. To twoja odpowiedzialność. Zadaj technikowi pytania dotyczące jej praktyk sanitarnych i tego, czy spełnia wszystkie wymagania dotyczące dezynfekcji. Jeśli czujesz się niekomfortowo z czystością salonu, wyjdź bez korzystania z usług. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Wspieraj dziennikarstwo etyczne. Pomoc Wysyłka

The Dispatch to prawdziwy wysiłek w dziennikarstwie etycznym. Prawda, dokładność, niezależność, uczciwość, bezstronność, humanitaryzm i odpowiedzialność to kluczowe elementy naszej polityki redakcyjnej. Ale nadal nie jesteśmy w stanie generować świetnych historii, ponieważ nie mamy wystarczających zasobów. Ponieważ coraz więcej mediów znajduje się pod kontrolą korporacji i polityków, poinformowani obywatele na całym świecie finansują niezależne inicjatywy dziennikarskie. Oto Twoja szansa, aby wesprzeć lokalny start-up medialny i pomóc przetrwać niezależnemu dziennikarstwu. Kliknij poniższy link, aby dokonać wybranej płatności i zaangażuj się w głośne dziennikarstwo


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.