Connect with us

Sport

Louise E. Rulli 1943-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Louise „Snooks” Elizabeth Rulli, 78 lat, zmarła w poniedziałek 10 stycznia 2022 r. w otoczeniu bliskich.

Louise urodziła się w Youngstown 27 maja 1943 roku jako córka Michaela i Elizabeth Hussar Bindów „Betty”.

Mieszkająca całe życie w Mahoning Valley, Louise ukończyła szkołę średnią Woodrow Wilson w 1961 roku. W młodości była utalentowaną tancerką i dumnym członkiem Billy Earhart Dancers. Po ukończeniu studiów krótko pracowała w dziale księgowości w Strouss, a następnie w American Fire Clay.

3 czerwca 1963 poślubiła miłość swojego życia, Franka A. Rulliego i zostali pobłogosławieni 58 wspaniałymi latami małżeństwa. Razem osiedlili się w Polsce, gdzie wychowali czterech synów, a później powitali dwójkę wnucząt.

Louise była współwłaścicielką i prowadziła z mężem rodzinną firmę Rulli Bros. Markets w Austintown i Boardman. Louise i Frank razem uczynili firmę tym, czym jest dzisiaj. Była członkiem Ohio Grocers Association i Youngstown Area Grocers Association, gdzie pełniła funkcję byłego prezesa i sekretarza/skarbnika.

Jako dziecko i młoda osoba dorosła, Louise uczęszczała do Kościoła Prezbiteriańskiego im. Jana Kalwina, który rodzina jej ojca pomogła założyć. Po przeprowadzce do Polski wychowała swoją rodzinę w kościele Świętej Rodziny, gdzie pozostała wierną parafianką i służyła kościołowi poprzez Cech Ołtarzów i Odnowę.

Louise była w centrum uwagi swojej rodziny i poświęciła się koordynowaniu rodzinnych działań i byciu tam dla każdego, kto jej potrzebował. Jej zainteresowania podróżami, rozrywką i rzemiosłem odzwierciedlały to w niezapomnianych rodzinnych wakacjach w Stanach Zjednoczonych i Europie, wystawnych uroczystościach świątecznych i przemyślanych, ręcznie robionych prezentach.

Louise, pieszczotliwie nazywana „Grammy”, również cieszyła się wieloma rodzinnymi zajęciami, w tym uczęszczaniem na uroczystości wnuków. Uwielbiała sprawiać, że Święta Bożego Narodzenia były najwspanialszą porą roku dla całej jej rodziny. Przez lata gościła swój klub 500 kart w czasie wakacji i na zawsze zostanie zapamiętana za swoje kolachi i jedyne w swoim rodzaju ciasteczka z gwiazdami.

READ  Ryoyu Kobayashi wygrywa Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich

Jej siła, troskliwość i hojność były dla wielu inspiracją. Była naturalną opiekunką, a jej opiekuńcza osobowość pociągała szczególnie dzieci.

Louise zostawia swoją pamięć i spuściznę, swojego męża Franka A. Rulliego; synowie, Nicholas M. Rulli z Los Angeles w Kalifornii, Frank A. Rulli Jr. z Boardman, Michael A. (Kelly) Rulli z Salem i Mark A. (Melinda) Rulli z Canfield; wnukowie, Ethan M. Rulli i Hayden E. Rulli, obaj z Salem; Siostra Trudy Farbman z Austintown; pasierb, Hunter Gervelis (Qinmo) z Charlottesville w stanie Wirginia; kuzynki, Rose Marie Hussar z New Middletown i Shirley Criss z Niles, z którymi dorastała jako siostry; i wielu innych kuzynów, siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców, Louise poprzedziła śmierć jej brat Michael Bindas; i siostrzeniec Steve Farbman.

W chwili jej śmierci, tylko z powodu pandemii, na cmentarzu Lake Park odbyła się prywatna Msza św.

Rodzina zaprasza rodzinę i przyjaciół na publiczną mszę żałobną w piątek 27 maja 2022 r. o godz. 11:00 w kościele Świętej Rodziny w Polsce, którą odprawi ks. Michael Świerz. Po mszy goście zostaną przywitani na przyjęciu w centrum parafialnym kościoła.

Aranżacje wykonuje Dom Pogrzebowy Davis-Becker w Boardman. Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną.

(podpowiedź specjalna)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.