Connect with us

technologia

Dzięki temu pakietowi tekstur stworzonemu przez fanów możesz grać w Mario Kart 64 w Glorious HD

Published

on

Zdjęcie: Archiwa sztuki Nintendo / gier wideo

Fani Nintendo 64 byli ostatnio cholernie zajęci tym Zelda: Okaryna Czasu Port PC w końcu się uruchamia – i zyskuje Mnóstwo zabawnych i niezwykłych modów – a podobno jeszcze więcej gier udostępniane poprzez inżynierię odwrotną. Następna na liście jest jednak bardzo zgrabna i błyszcząca aktualizacja ulubionej gry towarzyskiej.

Grupa fanów Mario Kart 64 HD ciężko pracowała nad stworzeniem pakietu tekstur HD dla Mariokart64, aw weekend grupa ogłosiła, że ​​zakończyła odtwarzanie wszystkich postaci. Teraz możesz jeździć jako ulubiony kierowca w pięknej grafice HD:

Wygląda cholernie dobrze, prawda? Pełny pakiet jest prawie gotowy – a jak pokazuje film na Twitterze, każdy element gry jest aktualizowany. Oznacza to, że nawet przedmioty takie jak muszle i skórki od banana są przerabiane w jakości HD. Żaden kamień nie zostanie odwrócony.

Impreza wykorzystuje ekran tytułowy gry i grafikę promocyjną, aby poinformować ich, jak powinny wyglądać modele, trasy i przedmioty. Zespół pracował nad tym od wielu lat, z różnymi aktualizacjami, ale ta najnowsza wygląda jak najostrzejsza. Cholera, nawet menu przechodzą zmiany!

To niesamowite, jak bardzo płynny Mario Kart 64 HD sprawia, że ​​wszystko wygląda, a to robi prawdziwą różnicę. Ale prawdziwym otwieraczem oczu jest zobaczenie portretów i postaci z pakietu HD oraz oryginalnej gry obok siebie. Różnica polega na ukończenie szkoły:

W zasadzie jesteśmy wielkimi fanami wszystkiego, co tu widzieliśmy. Wygląda dokładnie tak, jak sobie to wyobrażaliśmy na naszych ekranach CRT jako dzieci!

Chociaż modele postaci są dostępne do pobrania, reszta pakietu jest wciąż finalizowana. I znowu, jest to kolejne wydanie, które stało się możliwe dzięki owocom całej tej inżynierii odwrotnej. Możesz sprawdzić jakie pakiety są dostępne na GitHubielub dołącz do Mario Kart 64 HD niezgoda aby uzyskać więcej informacji.

Daj nam znać w komentarzach, co myślisz o tym pięknym pakiecie tekstur!

READ  Babylon's Fall Demo na PS5 i PS4 zostanie wydane 25 lutego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.