Connect with us

technologia

Nowy wyciek VALORANT pokazuje umiejętności Agenta 14 i nie tylko

Published

on

Wycieki powoli się zmniejszały wraz z dodawaniem nowej zawartości WARTOŚCIOWY na nadchodzącą aktualizację drugiego odcinka, w tym nowe skórki, szczegóły dotyczące przepustki bojowej i nowego agenta.

Ostatni dzisiejszy przeciek ujawnił nowego agenta o imieniu Yoru – choć zidentyfikowano go jako Agent 14 i kryptonim Stealth w kodzie gry. Zgodnie z ujawnionymi informacjami będzie miał kilka sposobów na zrzucenie wrogów za pomocą wskazówek wizualnych i dźwiękowych.

Według przeciekJego umiejętność Z tworzy odgłosy kroków, które gracz może następnie przekazać, rzucając ją do przodu. Można je przełączać różnymi metodami, a nawet aktywować teleporty i inne trudne w użyciu obiekty na mapach.

Jego zdolność X to kolejny wariant Blitz Feniksa, który można rzucić i aktywować po kontakcie z powierzchnią. Może również umieszczać portale za pomocą swojej zdolności C, rzucać nimi za pomocą przycisku strzału lub zakotwiczyć je za pomocą ognia alternatywnego, zanim ponownie skorzysta z możliwości ponownego użycia teleportu, chociaż nic z tego nie zostało potwierdzone.

W wyciekającym materiale wydaje się, że Yoru może nawet teleportować swój portal przez teleporter na mapie, a następnie teleportować się do swojego latarni nawigacyjnej, gdy znajdzie się po drugiej stronie.

Jego ostateczna wola sprawia, że ​​Yoru jest całkowicie niewidzialny dla wrogów, rozdzierając coś w rodzaju pustki i zakładając maskę od wewnątrz. To podobno uczyni go również niewrażliwym na przeciwników, ale wygląda na to, że nadal mogą słyszeć, jak się porusza.

Chociaż żadna z tych informacji nie została potwierdzona przez Riot Games, niedawno wydano fragment treści na 2021 rok Blog State of Agents powiedział, że rok “zakończy się pojedynkiem dla wszystkich lurkerów”, co idealnie pasuje do ujawnionych umiejętności Yoru.

WARTOŚCIOWY Następna duża aktualizacja zostanie wydana 12 stycznia, chociaż nowy agent zostanie prawdopodobnie ogłoszony wcześniej, zwłaszcza jeśli te przecieki są poprawne.

READ  50 USD zniżki na Pixel 5, 150 USD na Google Home Max i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *