Connect with us

Zabawa

Zwiastun horroru „Białko”, który został nakręcony w Swansea i wydany przez Llanelli

Published

on

UKRAIŃSKI lekarz praktykujący w Wielkiej Brytanii, Sergey Tadtayev – konsultant urolog, chirurg, połączył siły ze swoim operatorem szpitala, Circle Health Group i Werndale Hospital, aby dostarczyć ponad 110 ton bardzo potrzebnych środków medycznych na całą Ukrainę.

W odpowiedzi na bezpośrednie prośby ukraińskich lekarzy, Szpital Werndale współpracował z Ukraińskim Stowarzyszeniem Medycznym i Brytyjskim Czerwonym Krzyżem w celu oceny potrzeb w dotkniętych wojną szpitalach, podczas gdy Sergey polecił swoim kolegom z Circle do Trucks odebrać ładunki, w tym 200 palet niezbędne zestawy i artykuły medyczne z ogólnokrajowej sieci 53 szpitali należących do grupy.

Respiratory, kule, chodziki, maski oddechowe, opatrunki, opatrunki, apteczki, stoły operacyjne i inne artykuły medyczne były zaopatrzone w szpitale Kręgu w całym kraju i dostarczane bezpośrednio do drzwi pięciu szpitali w północnej, południowej, wschodniej i zachodniej Ukrainie. Po otrzymaniu pilnych dostaw, szpitale rozdzielają część do lokalnych szpitali społecznościowych w modelu hub-and-spoke.

Zespół przewoźników ochotników z Wielkiej Brytanii, Polski i Ukrainy od 15 marca wyrusza co tydzień, aby dostarczać pilne dostawy pomocy, nawigując przez rozdarte wojną regiony i strefy konfliktu, aby uniknąć szpitali w Kijowie, Charkowie i Mikołajowie, aby dotrzeć do Odessy i Lwowa . Grupa Circle Health zobowiązała się do kontynuowania cotygodniowego programu dostaw tak długo, jak są wymagane dostawy.

Najnowsza przesyłka, która opuściła Wielką Brytanię w środę 13 kwietnia i dotarła do szpitala w Charkowie w Niedzielę Wielkanocną, zawierała sprzęt medyczny o wartości 185 500 funtów załadowany na 35 palet, w tym 5 wentylatorów, stół operacyjny, monitory pacjenta, węże ssące i klatkę piersiową komplet rurek i sterylne fartuchy.

W Werndale personel i lekarze nawiązali współpracę z Głosem Ukrainy w Walii, lokalną organizacją, która koordynuje dostarczanie pomocy do szpitali we wschodniej Ukrainie. Zespół i szpital dla kobiet Haverfordwest Golf Club zebrał przedmioty dla rodzin i młodych matek, a 70 dużych pudełek z przedmiotami zostało zebranych i dostarczonych w ciągu 24 godzin od początkowego apelu o fundusze. Werndale przekazał również zbiórce materiały medyczne o wartości ponad 2000 funtów.

READ  Mała syrenka dwa razy - z kłami

Apel Sergeya i wysiłki Werndale’a spotkały się z wyjątkowym odzewem ze strony kolegów, a szpitale, personel i dostawców Circle Health Group przekazały środki medyczne i środki o wartości około 1,4 miliona funtów. Dostawcy i partnerzy Circle Health Group również podjęli wyzwanie, przekazując duże darowizny od dostawców, w tym Medical Properties Trust, Rocialle Healthcare, GBUK Group, Intersurgical, Timesco, Chemence, Bunzl, Healthcare Supplies and Supply Chain Solutions, Purple Surgical, RB Medical, Juni Medical, Toffeln i Cantel.

dr Sergey Tadtayev powiedział: „Moje serce pęka z powodu moich kolegów w domu, którzy bohatersko walczą o opiekę nad chorymi i rannymi – nawet gdy bomby wciąż spadają. Szpitale walczą o podstawowe wyposażenie, ponieważ transport i produkcja zostały naruszone tak bardzo, więc wiedziałem, że muszę coś zrobić, aby pomóc.

Przeniesienie ponad 100 ton materiałów medycznych między szpitalami oddalonymi o tysiące kilometrów i wiele granic było niesamowitym wysiłkiem zespołowym i byłem zdumiony hojnością moich kolegów z Circle Health Group. Poruszają niebo i ziemię, aby pomóc tym, którzy naprawdę ich potrzebują na pierwszej linii frontu. Czuję się zaszczycony solidarnością i wsparciem dla mojej ojczyzny”.

Paolo Pieri, dyrektor generalny Circle Health Group, powiedział: „Jesteśmy bardzo wdzięczni setkom ludzi w całym kraju, którzy przyczynili się do tego wysiłku, od pracowników po partnerów i dostawców, a także odważnych kierowców, którzy wnieśli znaczący wkład osobisty z wdzięcznością . Trudno jest wiedzieć, jak pomóc w obliczu tak ogromnego cierpienia, ale jako operatorzy szpitali i jeden z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii wiedzieliśmy, że mamy wyjątkowy sposób wspierania szpitali opiekujących się chorymi i rannymi. Współpracując bezpośrednio z Siergiejem i jego ukraińskimi kolegami medycznymi, jesteśmy w stanie zrozumieć ich konkretne potrzeby i zapewnić im ukierunkowaną pomoc bezpośrednio w niektórych z najtrudniejszych części kraju”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.