Connect with us

technologia

Dyrektor generalny Sony na PlayStation 5: „Absolutnie wszystko jest sprzedawane”

Published

on

Wydaje się, że problemy z zaopatrzeniem Sony PlayStation 5 nie znikną w najbliższym czasie.

Rozmawiam z rosyjską agencją prasową TASSJim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment, powiedział, że konsola nowej generacji będzie nadal cierpieć z powodu poważnych niedoborów zapasów w dającej się przewidzieć przyszłości.

„Wszystko jest sprzedane. Absolutnie wszystko jest sprzedane ”- powiedział Ryan. „Spędziłem dużo czasu w ciągu ostatniego roku, upewniając się, że możemy wygenerować wystarczający popyt na ten produkt. A teraz, jeśli chodzi o moją przepustowość wykonawczą, spędzam dużo więcej czasu na zwiększaniu podaży, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. „

Ryan dodał, że pandemia COVID-19 sprawiła, że ​​sprawy „produkcyjne” były wyzwaniem, a pracownicy Sony nie mogli dostać się do fabryk w Azji podczas blokad.

„Nie planowałbym kolejnej dużej premiery konsoli w czasie globalnej pandemii” – powiedział. – I nie polecałbym tego nikomu innemu.

Sony nie opublikowało oficjalnej sprzedaży PS5, która ukazała się prawie dwa tygodnie temu, ale od tego czasu konsola nie była dostępna w każdym sklepie chaotyczne wdrażanie zamówień w przedsprzedaży we wrześniu.

Podczas gdy niektórzy kupujący byli gotowi na kaszel Tysiące dolarów w serwisie eBayWygląda na to, że kolejną najlepszą szansą na osiągnięcie systemu jest Czarny piątek. W tym momencie wielu dużych sprzedawców detalicznych udostępni swoje najnowsze dostawy.

Firma Best Buy, której strony na PS5 i Xbox od miesięcy wyprzedają produkty, ogłosiła, że ​​„ograniczone ilości” będą dostępne podczas wielkich świąt zakupowych, podczas gdy Walmart tak Zatwierdzony że niektóre jednostki będą dostępne na swojej stronie internetowej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *