Connect with us

technologia

Dyrektor generalny Sony na PlayStation 5: „Absolutnie wszystko jest sprzedawane”

Published

on

Wydaje się, że problemy z zaopatrzeniem Sony PlayStation 5 nie znikną w najbliższym czasie.

Rozmawiam z rosyjską agencją prasową TASSJim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment, powiedział, że konsola nowej generacji będzie nadal cierpieć z powodu poważnych niedoborów zapasów w dającej się przewidzieć przyszłości.

„Wszystko jest sprzedane. Absolutnie wszystko jest sprzedane ”- powiedział Ryan. „Spędziłem dużo czasu w ciągu ostatniego roku, upewniając się, że możemy wygenerować wystarczający popyt na ten produkt. A teraz, jeśli chodzi o moją przepustowość wykonawczą, spędzam dużo więcej czasu na zwiększaniu podaży, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. “

Ryan dodał, że pandemia COVID-19 sprawiła, że ​​sprawy „produkcyjne” były wyzwaniem, a pracownicy Sony nie mogli dostać się do fabryk w Azji podczas blokad.

„Nie planowałbym kolejnej dużej premiery konsoli w czasie globalnej pandemii” – powiedział. – I nie polecałbym tego nikomu innemu.

Sony nie opublikowało oficjalnej sprzedaży PS5, która ukazała się prawie dwa tygodnie temu, ale od tego czasu konsola nie była dostępna w każdym sklepie chaotyczne wdrażanie zamówień w przedsprzedaży we wrześniu.

Podczas gdy niektórzy kupujący byli gotowi na kaszel Tysiące dolarów w serwisie eBayWygląda na to, że kolejną najlepszą szansą na osiągnięcie systemu jest Czarny piątek. W tym momencie wielu dużych sprzedawców detalicznych udostępni swoje najnowsze dostawy.

Firma Best Buy, której strony na PS5 i Xbox od miesięcy wyprzedają produkty, ogłosiła, że ​​„ograniczone ilości” będą dostępne podczas wielkich świąt zakupowych, podczas gdy Walmart tak Zatwierdzony że niektóre jednostki będą dostępne na swojej stronie internetowej.

READ  Chevrolet Corvette Stingray przyspiesza przez dealerów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *