Connect with us

technologia

Dylan Mulvaney chwyta górę od bikini, zanim udaje się na depilację laserową

Published

on

Dylan Mulvaney chwyta górę od bikini, zanim udaje się na depilację laserową
  • Dylan Mulvaney został sfotografowany podczas załatwiania spraw w sobotę w Los Angeles
  • Wzięła górę bikini Prada za 800 dolarów i różową sukienkę z lokalnej pralni chemicznej, po czym udała się do salonu w Beverly Hills na laserowe usuwanie włosów
  • Jej pojawienie się następuje po tym, jak Anheuser Busch, spółka macierzysta Bud Light, straciła prawie 16 miliardów dolarów wartości rynkowej od czasu katastrofalnej kampanii

Transpłciowa gwiazda TikTok, Dylan Mulvaney, została zauważona podczas rzadkiego publicznego wystąpienia w Los Angeles, ponieważ od czasu katastrofalnej kampanii reklamowej utrzymywała niski profil w Bud Light.

26-latka była widziana na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez DailyMail.com, gdy opuszczała swoje mieszkanie w biały top z białymi dżinsami, okularami przeciwsłonecznymi i maską na twarz w sobotę, mając na sobie top bikini Prada za 800 USD i różową sukienkę. lokalna pralnia chemiczna.

Później udała się do salonu w Beverly Hills, gdzie poddała się depilacji laserowej, po czym przyznała, że ​​odjechała.

Publiczne wystąpienie Mulvaney następuje po tym, jak firma macierzysta Bud Light, Anheuser Busch, straciła prawie 16 miliardów dolarów wartości rynkowej od czasu rozpoczęcia kampanii 1 kwietnia.

Jednak jego konkurenci zgromadzili wartość rynkową 3,2 miliarda dolarów przed weekendem Dnia Pamięci – czasem, który często obchodzony jest przy grillu na świeżym powietrzu i piciu alkoholu.

Transpłciowa gwiazda TikTok, Dylan Mulvaney, była widziana na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez DailyMail.com w sobotę podczas załatwiania spraw w Los Angeles
Kiedy opuszczała swoje mieszkanie w Los Angeles, miała na sobie biały krótki top, białe dżinsy, okulary przeciwsłoneczne i maskę na twarz
26-letnia influencerka przejechała przez miasto swoim białym SUV-em, aby skorzystać z pralni chemicznej i depilacji laserowej
Mulvaney przyznała w kolejnym filmie TikTok, że rzuciła się do salonu, w którym miała mieć laserową depilację
Jej publiczne wystąpienie ma miejsce w czasie, gdy Anheuser Busch, firma macierzysta Bud Light, straciła prawie 16 miliardów dolarów wartości rynkowej od czasu rozpoczęcia kampanii 1 kwietnia.

Mulvaney zarobiła szacunkową wartość netto 1,5 miliona dolarów, kiedy zdobyła ogromną liczbę obserwujących na TikTok, gdzie udokumentowała swoją przemianę w kobietę transpłciową.

Mulvaney została zauważona w bikini Prada, które kosztuje 800 dolarów

Wcielała się w rolę ambasadora marki dla dużych marek, takich jak Charlotte Tilbury, MAC Cosmetics, Ulta i Kate Spade, ale stała się jeszcze bardziej znana, odkąd opublikowała wideo, w którym przebrała się i wystąpiła jako Audrey Hepburn ze śniadania u Tiffany’ego na twarzy w Puszki Bud-Light popijają je.

READ  Lech Wałęsa w NH o Ukrainie i przyszłości

Mulvaney powiedziała w filmie, że pracowała z producentem piwa w kampanii wspierającej jej pierwszy pełny rok jako transpłciowej kobiety – ale kierownictwo Anheuser Busch od tego czasu zaprzeczyło, że istniało jakiekolwiek partnerstwo, ponieważ pierwotnie powiedzieli, że był pomysł zewnętrzna agencja reklamowa.

Nie jest jasne, czy Mulvaney zarobiła jakieś pieniądze na tym filmie, ale w sobotę zdawała się afiszować ze swoim majątkiem, trzymając bikini Prady, które sprzedaje się za 800 dolarów.

Fortuna, która najwyraźniej nie doznała takiego samego ciosu jak marka, z którą była partnerem.

Mulvaney opuściła swoje mieszkanie w West Hollywood w towarzystwie niezidentyfikowanego mężczyzny, który podążał za nią
Mulvaney zarobiła szacunkową wartość netto 1,5 miliona dolarów, kiedy zdobyła ogromną liczbę obserwujących na TikTok

Następnie wróciła do swojego białego SUV-a, aby poddać się zabiegowi laserowego usuwania włosów, podczas którego laser emituje światło pochłaniane przez pigment. Energia świetlna jest zamieniana na ciepło, które uszkadza mieszki włosowe i hamuje wzrost włosów w przyszłości.

Takie zabiegi kosztują około 250 dolarów za depilację całej twarzy, plus 300 dolarów za depilację nóg i 50 dolarów za depilację pod pachami.

Nie jest jasne, jaki rodzaj leczenia Mulvaney zaplanowano na sobotę.

Ale potem opublikowała film TikTok, w którym powiedziała, że ​​​​opuściła salon, ponieważ miała dość śledzących ją fotografów.

Opisała powrót do samochodu i jazdę bocznymi uliczkami w Beverly Hills „pełną Szybkich i wściekłych” i „czując się jak Liam Neeson”, gdy próbowała uniknąć fotografów.

„Teraz myślę, że jestem uzależniona od wyścigów dragsterów, a nie od RuPaula” – żartowała w swoim SUV-ie.

W filmie opublikowanym 1 kwietnia twierdziła, że ​​prowadziła kampanię reklamową z Anheuser Busch, aby wesprzeć jej pierwszy pełny rok jako transpłciowej kobiety
Prezentowała puszki Bud Light z wymalowaną na nich twarzą

Tymczasem Anheuser-Busch nadal zmaga się z reakcją na partnerstwo z Mulvaney, tracąc 15,7 miliarda dolarów wartości rynkowej.

Według analityka napojów JPMorgan, Jareda Dingesa, sprzedaż Bud Light spadła o ponad 23 procent w tygodniu zakończonym 6 maja.

Powiedział, że bank spodziewa się spadku wolumenów w USA o 12 do 13 procent w ciągu roku.

„Uważamy, że istnieje podgrupa amerykańskich konsumentów, którzy w najbliższym czasie nie będą pić Bud Light” – stwierdzili we wtorek analitycy.

READ  Baidu pozywa twórcę aplikacji Apple za fałszywe aplikacje botów Erniego

Dodał: „Od początku kwietnia akcje osiągały gorsze wyniki niż ich odpowiedniki z piwa w UE o 15%.

„Uważamy, że wynika to z niepewności w Stanach Zjednoczonych, ponieważ uwaga inwestorów wyraźnie przesunęła się na potencjalny wpływ kontrowersji związanych z pąkami”.

Oczekiwany spadek zysków przed odliczeniem odsetek i podatków będzie spowodowany 12-procentowym spadkiem wolumenu i 10-procentowym spadkiem przychodów.

W ostatnich próbach radzenia sobie z reakcją firmy Anheuser-Busch powiedział hurtownikom, że tak się stanie Odkup niesprzedane pudełka Bud Light, których data przydatności do spożycia wygasła.

Wartość rynkowa Anheuser-Busch spadła o 15,7 miliarda dolarów od katastrofalnej kampanii z Mulvaney
Sprzedaż Bud Light znacznie spadła od czasu partnerstwa piwa z Mulvaney, a analitycy z JPMorgan spodziewają się, że spowoduje to spadek zysków Anheuser-Busch o 26% w tym roku

Eksperci ostrzegają też, że ze względu na duży popyt istnieje ryzyko niedoboru konkurencyjnych piw.

Harry Schuhmacher, redaktor Beer Business Daily, powiedział Fox News Digital, że „cała branża jest w szoku”.

Twierdzi, że nowo odkryty popyt na lagery inne niż Anheuser-Bush może mieć wpływ na branżę.

Powiedział: „Nawet konkurenci Buda tak naprawdę nie tańczą na swoich grobach, ponieważ wiedzą, że mogło im się to przydarzyć”.

„Nie możesz tak po prostu nacisnąć przełącznika i zrobić piwo.” Wiesz, piwo się warzy. To zajmuje, wiesz, co najmniej kilka tygodni.

„Więc nie mieli jeszcze żadnych poważnych problemów z zaopatrzeniem, ale zbliżamy się do Dnia Pamięci i prawdopodobnie mogą tam wystąpić niedobory zaopatrzenia”.

Schuhmacher twierdził nawet, że Molson Coors może nie być w stanie zapewnić Amerykanom wystarczającej ilości piwa na weekend Dnia Pamięci.

Budweiser rozdaje swoje piwo za darmo w ramach nowych promocji po tym, jak Dylan Mulvaney obniżył wartość rynkową firmy macierzystej Anheuser-Busch o prawie 16 miliardów dolarów

W niedawnej walce o przychylność klientów firma Bud Light wprowadziła nową promocję online o nazwie US Budweiser Family Memorial Day Rebate.

Rabat obiecuje kwotę „równą cenie zakupu 15-paku lub większego, do 15 USD” Bud Light, Budweiser, Budweiser Select lub Budweiser Select 55 opłaconą za pomocą cyfrowej przedpłaconej karty Mastercard Anheuser-Busch.

W oparciu o aktualne ceny oznaczałoby to, że paczki piwa byłyby rozdawane za darmo.

READ  Bayonetta 3 to świetna gra naznaczona problemami z polerowaniem i wydajnością

Niektórzy lokalni sprzedawcy oferują teraz 15 lub więcej opakowań tych produktów Budweiser za mniej niż 15 USD – więc po zwrocie produkty są bezpłatne – z wyłączeniem podatków i ograniczeń rządowych.

Według strony internetowej Bud Light rabat jest wypłacany za pomocą przedpłaconej karty cyfrowej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *