Connect with us

Sport

Gospodarze Polska zajmują pierwsze miejsce w tabeli medalowej ICF Canoe Sprint World Cup w Poznaniu

Published

on

Gospodarze Polska zajmują pierwsze miejsce w tabeli medalowej ICF Canoe Sprint World Cup w Poznaniu

Zachowaj wiadomości olimpijskie za darmo

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 GBP

Insidethegames.biz od prawie 15 lat przoduje w nieustraszonym informowaniu o tym, co dzieje się w Ruchu Olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie jest umieszczona za zaporą płatną, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach są bardziej dostępne dla wszystkich niż kiedykolwiek.

Insidethegames.biz zyskało światową reputację dzięki doskonałym relacjom i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest ważną częścią ich codziennego życia. Sygnał naszego bezpłatnego, codziennego alertu e-mailowego, który dociera do jej skrzynki odbiorczej każdego ranka o 6:30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku, jest częścią dnia tak znaną, jak jej pierwsza filiżanka kawy.

Nawet podczas najgorszej pandemii COVID-19 insidethegames.biz utrzymało wysoki standard codziennych relacji ze wszystkimi wiadomościami z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zwróciła uwagę na zagrożenie, jakie koronawirus stanowi dla Ruchu Olimpijskiego, i od tego czasu zapewniamy bezprecedensowe relacje z pandemii.

Ponieważ świat zaczyna wychodzić z kryzysu związanego z COVID-19, insidethegames.biz pragnie zaprosić Cię do wsparcia nas w naszej podróży poprzez finansowanie naszego niezależnego dziennikarstwa. Państwa kluczowe wsparcie umożliwiłoby nam dalsze dostarczanie pełnych informacji o Ruchu Olimpijskim i wydarzeniach, które go kształtują. Oznaczałoby to, że możemy utrzymać naszą stronę internetową otwartą dla wszystkich. W zeszłym roku prawie 25 milionów ludzi czyta insidethegames.biz, co czyni nas zdecydowanie największym niezależnym źródłem informacji o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

Każdy wkład, bez względu na to, jak duży lub mały, pomoże utrzymać i poprawić nasz globalny zasięg w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był bardzo zajęty w zeszłym roku, zajmując się reorganizacją Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio, co stanowiło bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wyczerpało nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

READ  Polin nie przyznaje się do winy | Wiadomości, sport, praca

Reszta 2022 roku będzie nie mniej pracowita i mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, gdzie wysłaliśmy czteroosobowy zespół reporterów, a następnie Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Summer World University i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Światowe Igrzyska w Alabamie i kilka mistrzostw świata. I oczywiście są też mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze.

W przeciwieństwie do wielu innych, insidethegames.biz jest czytelny dla każdego, niezależnie od tego, na co go stać. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport jest dla wszystkich i każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z informacjami bez względu na swoją sytuację materialną. Podczas gdy inni próbują czerpać korzyści finansowe z tych informacji, my staramy się dzielić nimi z jak największą liczbą osób. W miarę jak coraz więcej osób będzie mogło być na bieżąco z wydarzeniami na świecie i rozumieć ich implikacje, sport będzie zmuszony do większej przejrzystości.

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 GBP — zajmie to tylko minutę. Jeśli możesz, rozważ wspieranie nas regularną kwotą każdego miesiąca. Dziękuję bardzo.

Kontynuuj czytanie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *