Connect with us

Zabawa

DVIDS – Aktualności – LCDR Turner: Zostaw miejsce w lepszej kondycji

Published

on

WASZYNGTON – Nie sibi sed patriae. Łacińskie wyrażenie, dobrze znane w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, oznacza „nie ja, ale ląd”.

Po krótkim czasie z por. Cmdr. Joshua Turner, jest oczywiste, że ten oficer marynarki zawsze stawia kraj – a także swoich towarzyszy i rodzinę – przed sobą.

Wielu z jego bliskich i tych, którzy współpracują z nim w bazie morskiej w Polsce i na wcześniejszych stacjach służby, szybko zgodziłby się z tą charakterystyką Turnera. Nawet dla tych, którzy dopiero go poznają, ta cecha bezinteresowności jest oczywista.

W jaki sposób?

Po pierwsze, Oficer Robót Publicznych Morskiego Ośrodka Wsparcia (NSF) Redzikowo nie jest tym, który mówi o sobie. Samo wypróbowanie tego artykułu nie było łatwym zadaniem dla inżyniera okrętów podwodnych Marynarki Wojennej, który został inżynierem okrętów podwodnych.

„Mam silne poczucie osobistej wartości, wiedząc, że Bóg mnie stworzył, ale jestem co do tego pokorny, ponieważ nie zrobiłem nic, by na to zasłużyć” – powiedział Turner. „Z łatwością mogłem poczuć, że moje miejsce na tym świecie i mój sukces są całkowicie tym, czym się zajmuję. Moje życie jest wspaniałe ze względu na osobowość, którą uformowałem w sobie, prawe wybory, których dokonałem i pomoc, której udzieliłem mniej szczęśliwym. Obornik koński. „

„Prawda jest taka”, powiedział Turner, „jestem tutaj tylko dlatego, że Bóg przyprowadził mnie tutaj z jakiegoś powodu”. Wątpię, czy musiałam śpiewać własne pochwały. „

Turner musiał szukać pomocy u swojej rodziny, aby odpowiedzieć na pytanie z pierwszego wywiadu do tego artykułu: „Jakie 3-5 słów najlepiej opisujesz?” Jego rodzina przedstawiła prostą, ale wnikliwą informację zwrotną na temat prawdziwego ja Turnera.

Twoja odpowiedź: Jest współczujący, godny zaufania i pracowity.

„Obowiązek pomocy”

Istnieje wiele sposobów okazywania współczucia – między innymi motywując i zachęcając innych wokół siebie do praktykowania dobrych uczynków i wolontariatu. Turner od lat jest wolontariuszem, pomagając sąsiadom i przyjaciołom w problemach z utrzymaniem pojazdu lub domu, opieką nad dziećmi i nastolatkami w wieku szkolnym oraz darowiznami dla różnych organizacji charytatywnych.

„Urodziłem się w rodzinie z dwojgiem kochających rodziców przez przypadek, z jedzeniem na stole każdego dnia, ubraniami na plecach i dachem nad głową” – powiedział. „Nie każdy ma tę przewagę nie z własnej winy. Z tego powodu moje serce kieruje się ku mniej szczęśliwym i czuję się zobowiązany do pomocy. „

Niektórym z nas potrzeba pracy, a czasem zaproszenia, aby to zrobić, ale dla Turnera okazywanie współczucia jest czymś naturalnym … i to bez motywu.

READ  Najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix w kwietniu 2022 r.

Na przykład, ponieważ lubi przebywać w kuchni, upiekł domowe ciasteczka dla żołnierzy w ostatnie święta Bożego Narodzenia, aby przypomnieć im, że nie są sami. Ten akt życzliwości wzmocnił społeczność zespołu Redzikowo i poczucie rodziny.

„Nie chcę pomagać mi w poprawianiu mojego życia” – dodał Turner. „Czuję się zobowiązany do pomocy, jakby to było normalne”.

Definicja współczucia to zdolność uznania i rozpoznania cierpienia innych oraz podjęcia następnego kroku, aby coś z tym zrobić. Turner właśnie to zrobił. Przez ostatnie 18 lat chętnie ryzykował życie, przemieszczał się tam, gdzie potrzebował go naród, i służył innym w marynarce wojennej.

„Dorastałem w marynarce wojennej w środowisku łodzi podwodnych. Służyłem na misji, nie miałem kontaktu z rodziną i przez wiele miesięcy nie widziałem słońca ani nie oddychałem świeżym powietrzem ”- powiedział Turner. „Tysiące łodzi podwodnych i miliony marynarzy pracowały w podobnych warunkach na rzecz naszego narodu przez prawie trzy stulecia. Wojsko wymaga, abyśmy byli bardziej odporni niż cywile, których chronimy, i jestem dumny z ilości kary psychicznej, jaką mogę znieść. To właśnie ta wspólna chęć służenia naszemu krajowi daje nam siłę i jednoczy nas jako członków służby na długo po zakończeniu służby. „

’Powiedz prawdę’

W filmie Kingdom of Heaven z 2005 roku, który opowiada o młodym kowalu podążającym za swoim ojcem z separacji podczas krucjaty do Jerozolimy, jest jedna scena, która rezonuje z Turnerem i pozostaje z nim, odkąd po raz pierwszy zobaczył film. W jednym z klipów główny bohater recytuje rycerską przysięgę, w której znajdują się słowa: „Zawsze mów prawdę, nawet jeśli prowadzi to do śmierci”.

Chociaż marynarze nie są rycerzami, Turner uważa, że ​​ważne jest, aby oficerowie marynarki wojennej mówili prawdę tym, których naśladują i komu przewodzą. Mówiąc prawdę, można ufać, zwłaszcza tym, którzy przejmują kontrolę nad swoim życiem i podejmują decyzje, powiedział Turner.

„Jedną z podstawowych wartości Marynarki Wojennej jest honor, a istotą tego honoru jest to, ile mocy jest w Twoim słowie” – wyjaśnił. „Czy twoje słowo może sprawić, że elektryk zawaha się przed podniesieniem uszkodzonego kabla wysokiego napięcia, gdy mówisz, że zasilanie jest bezpieczne? Czy system broni nie otrzymuje mocy, gdy ktoś inny patrzy? Zawsze chciałem, żeby ludzie wiedzieli, że to, co mówię, jest prawdą. „

’Lepiej niż wczoraj’

READ  Discovery (DISCA) kupuje marki mediów AT&T, by walczyć z Disneyem (DIS), Netflixem (NFLX)

Częścią prawdy Turnera jest to, że marynarka wojenna nie była jego pierwszym powołaniem. Wstąpił do marynarki wojennej, ponieważ był zadłużonym studentem z ograniczonymi środkami finansowymi i zbliżającym się ślubem. Być może ten walczący student podpisał kontrakt na linii przerywanej, ale dzięki ciężkiej pracy Turner służył w cichej elicie Marynarki Wojennej i ostatecznie stał się jednym z najlepszych inżynierów w korpusie inżynierii lądowej Marynarki Wojennej.

Jego życiowe motto: „Staraj się być lepszym, niż byłem wczoraj”.

„Nikt nigdy nie powinien porównywać się z kimkolwiek innym” – powiedział Turner. „Jedyną osobą, z którą powinieneś się porównywać, jesteś wczoraj”.

Chociaż Turner wolałby nie wspominać o wszystkich swoich osiągnięciach, ponieważ starał się robić lepiej przez całą swoją karierę, zignorujemy jego prośbę i będziemy chwalić się niektórymi z jego kamieni milowych:
– Rozpoczął studia inżynierii lotniczej na Uniwersytecie Texas A&M, ale ukończył je z tytułem inżyniera mechanika, aby się nie ograniczać.
– Służył w klasie Ohio na pokładzie okrętu podwodnego USS Michigan, zanim uzyskał tytuł Master of Business Administration w Naval Post Graduate School.
– Został oficerem Korpusu Inżynierów Budownictwa w Dowództwie Inżynierii Obiektów Marynarki Wojennej.
– Ostatnio pełnił funkcję pełniącego obowiązki kierownika, kiedy dołączył do NSF Redzikowo na obecnym stanowisku.
– Pracował jako urzędnik robót publicznych w dwóch organach Marynarki Wojennej, w tym w Redzikowie.

„Jestem dumny z tego, że jestem inżynierem bazy – ekspertem technicznym, guru finansów, oficerem bazowym, który wie, dokąd zmierza każda rura” – powiedział Turner. „Scotty z Enterprise, który robi różne rzeczy i mówi kapitanowi:„ Wyjeżdża punktualnie. I będzie gotowa. „”

Poza tym, że jest Scotty Polska Instalacją, Turner został w zeszłym roku wcielony do służby jako dowódca, najnowsza baza marynarki wojennej Dowództwa Instalacji Marynarki Wojennej, ale jego rodzina też.

Oficer i rodzina

Jest takie powiedzenie: „Za każdym odnoszącym sukcesy mężczyzną stoi silna kobieta” iz pewnością odnosi się to do żony Turnera, która odłożyła karierę w inżynierii jądrowej, aby przewodzić swojej rosnącej rodzinie i opiekować się nią.

„Jest miłością mojego życia i dała mi trójkę niesamowitych dzieci” – powiedział.

Ponieważ NSF Redzikowo jest wycieczką roczną, gimnastycy i inni żeglarze z małżonkami są przydzielani do bazy jako geobacherzy. W rezultacie rodzina Turnera pozostaje w swoim rodzinnym mieście w Teksasie, podczas gdy on służy krajowi oddalonemu o ponad 5500 mil.

Rodziny marynarki wojennej odgrywają ważną rolę w drużynie marynarki wojennej i mają kluczowe znaczenie dla powodzenia misji. Utrzymując dom w ruchu, rodziny Marynarki Wojennej wypełniają swoje role i obowiązki oraz służą swoim marynarzom. Zbyt chętnie poświęcają się, być może bardziej niż to, co łatwo zauważyć.

READ  Natalia Siwiec pozuje w drogiej i dziwnej sukience. Fani naśmiewają się z celebrytów: złamałeś dach swojej chaty?

„Nie chodzi tylko o nieobecność współmałżonka lub rodzica, ponieważ niestety w dzisiejszych czasach jest wielu samotnych rodziców. Chodzi o to, że jest małżonek lub rodzic, który postanowił narazić się na ryzyko dla dobra wspólnego i który nie może być teraz z tobą ”- powiedział Turner. „Nie możesz być tam, aby pokazać chłopcu, jak być odpowiedzialnym człowiekiem i jak dbać o swoje otoczenie i je chronić. Nie mogę tam być, aby porozmawiać z dziewczyną, która staje się kobietą i wyjaśnić wszystko, co się z tym wiąże, i dodać jej siły, której potrzebuje, gdy spotyka mężczyznę, który nigdy się nie nauczył lub nie chce się tak zachowywać. Wszystko to spoczywa na rodzicach w domu i to jest wielka odpowiedzialność. Dorzuć do życia codziennego, a tylko jedna osoba pomaga w odrabianiu lekcji, sprawia, że ​​dzieci tańczą, piłką nożną i wspinają się, planuje lekcje gry na fortepianie, skrzypcach, altówce, bębnach i śpiewu, kupuje artykuły spożywcze, zajmuje się utrzymaniem domu i pojazdów, sprzątaniem domu, praniem … zbyt wiele rzeczy do wymienienia. „

Turner i jego żona Vaiva są małżeństwem i silni od 18 lat.

Co dalej?

Turner niedawno wymyślił swoje wybory dotyczące awansu na dowódcę. Otrzymał również rozkaz powrotu do San Diego, aby objąć stanowisko kierownika ds. Utrzymania i operacji w Bazie Marynarki Wojennej Loma, Bazie Marynarki Wojennej San Diego, Stacji Lotniczej Marynarki Wojennej North Island i stacji lotniczej piechoty morskiej Miramar. To budujące, gdy liderzy tacy jak Turner – ci, którzy wierzą, że „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność” – powstają i podejmują trudne role.

Zanim w końcu nadejdzie ten dzień, kiedy Turner zdoła powiesić swój koc i założyć czapkę z daszkiem, będzie mógł spojrzeć wstecz na lata służby w marynarce, wiedząc, że rzeczywiście „zostawił miejsce w lepszym stanie, niż je zastałeś”.

„Widziałem, jak weterani w czapkach poprzednich komandosów kiwali sobie głowami, kiedy spotkali się w przejściu w Walmart” – powiedział Turner. „Jestem z tego dumny i daje mi znać, że zegarek został mi przekazany i pewnego dnia ja też to zrobię”.

Aby dowiedzieć się więcej o NSF Redzikowo, odwiedź https://www.cnic.navy.mil/regions/cnreurafcent/installations/nsf_redzikowo.html lub śledź bazę na Facebooku @NSFRedzikowo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.