Connect with us

Sport

Anthony Joshua pokona Tyson Fury, mówi David Haye

Published

on

Były mistrz świata Dave Haye dokonał wyboru, ponieważ świat boksu wydaje się być podzielony co do tego, kto będzie prowadził w ewentualnym starciu między Anthonym Joshuą i Tysonem Fury.

David Haye wierzy, że Anthony Joshua odniesie zwycięstwo, gdy mężczyzna z Watford w końcu zmierzy się z Tysonem Fury. Rozmowy między nimi podczas wielkiej letniej rozgrywki wciąż trwają, a szczegóły dotyczące daty i miejsca nie zostały jeszcze potwierdzone, ale Haye pomaga Joshua wykonać zadanie po zakończeniu walki.

Haye, zawodnik, który dobrze zna dywizję wagi ciężkiej z czasów, gdy był mistrzem WBA, podzielił się Sky Sports„Joshua wygra walkę”.

„Jego strata z Andym Ruizem Jr. dała mu cenną lekcję na temat samozadowolenia i wiary we własny szum.

„Myślę, że Fury poleci tak wysoko po zwycięstwie w Las Vegas [over Deontay Wilder] i myśli, że jest nie do pokonania. Nie bez powodu – gdybym był nim, też bym tak myślał. Joshua kosztował stratę i będzie miał inne podejście. ”

Biorąc pod uwagę, że w grę wchodzą wszystkie cztery tytuły światowe, jeśli można ustalić datę na czerwiec lub lipiec, zwycięzca tej bardzo oczekiwanej walki zostanie uznany za najlepszego na świecie w wadze ciężkiej, którego dziedzictwo zostanie znacznie poprawione. Haye uważa, że ​​Joshua znacznie się poprawił po niepowodzeniu Ruiza i może wprowadzić dalsze poprawki do walki z Furym.

„Jest tak utalentowany, złoty medalista olimpijski, który brał udział w wielu mistrzostwach świata. Jest nowszy w grze i wciąż się uczy”. Myślę, że Fury uważa, że ​​to gotowy przedmiot. Podczas gdy Joshua nie – uczy się. Gniew świętował od dawna.

„To nie są zawody kulturystyczne, ale podoba mi się sposób myślenia i dyscyplina Joshuy. Na dłuższą metę fizyczna gra, taka jak boks, poświęcenie i odżywianie Joshuy [will come out on top]. Jest słabszym graczem, ale ja lubię słabszego. ”

READ  Właściciel Bayern Monachium wycofał się z Ligi Mistrzów pomimo zwycięstwa w Paryżu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *