Connect with us

Sport

Dorota Ann Gonda, 1934-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

BOARDMAN – Dorothy Ann Gonda, lat 88, zmarła spokojnie w Wickshire w Polsce w niedzielne popołudnie, 31 lipca 2022 r.

Dorothy urodziła się w Youngstown 9 kwietnia 1934 roku jako dziecko zmarłego Josepha P. i Christiny Bakus Korchnak i mieszkała w okolicy przez całe życie. Uczęszczała do Jackson Elementary School i ukończyła Liceum Urszulanek w 1952 roku. Była członkiem Matki Boskiej Bolesnej w kościele św. Macieja, gdzie przez wiele lat służyła jako Eucharystii.

Pracowała do 1963 w Ajax Magnethermic jako sekretarka wiceprezydenta. Po krótkiej przerwie rozpoczęła pracę w Sears Roebuck w 1971 roku jako sprzedawca w dziale juniorów/kobiet, aż do przejścia na emeryturę w 1992 roku po 20 latach służby.

Dorota poświęciła swoje życie rodzinie. Była kochającą matką i babcią. Zwłaszcza po przejściu na emeryturę była zawsze dostępna jako opiekunka do dzieci i zaspokajała wszystkie ich potrzeby. Lubiła też kolekcjonować lalki i biżuterię/ubrania. Uwielbiała spotkania towarzyskie, czy to różne imprezy senioralne, czy Klub Przyjaźni Sears. Była zagorzałą fanką sportu w Cleveland i uwielbiała oglądać Cavaliers ze swoim synem Ronem. Kochała muzykę i taniec i zawsze rozświetlała pokój swoim pięknym uśmiechem.

Wychodzi, by pielęgnować wspomnienia o niej, swojej córce Cindy (Rick) Jones z Boardman, z którą niedawno wróciła do domu; jej syn Ron Gonda z Cleveland; jej wnukowie Tricia (Phil) Calzo z Boardman, Chrissy Jones (Taylor Callahan) z North Royalton i Ricky Jones z Boardman; prawnuki, Charlotte i Landon Calzo; jej szwagierki, Cindy Korchnak, Carol Gonda i Mary Gonda; i wiele siostrzenic i siostrzeńców. Pozostawiła także drogich przyjaciół Patty Gordulic i Cia Casciano oraz kochające zwierzaki Zoey i Rosie.

Oprócz rodziców śmierć poprzedził jej ukochany mąż Paul T. Gonda, z którym miała 52 lata, którego poślubiła 13 października 1962 r. i zmarł 19 maja 2015 r.; jej syn David P. Gonda; i jej brat Edward Korchnak.

READ  Dereck Chisora ​​kontra Joseph Parker spodziewany jest w tym roku

Rodzina Doroty pragnie szczególnie podziękować personelowi Wickshire Polska i Hospicjum Affinity za ich pełną miłości i współczucia opiekę nad Dorotą w potrzebie.

Opiekę Doroty powierzono domowi pogrzebowemu Kubina-Yuhasz-Wasko, gdzie w środę 3 sierpnia 2022 r. w godzinach od 16:00 do 19:00 rodzina przyjmie przyjaciół. Znajomych otrzymasz również w czwartek 4 sierpnia od 10:00 do 10:50. 2022, w kościele Matki Bożej Bolesnej w kościele św. Macieja, a zaraz po nim o godzinie 11:00 chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe. Dorota jest pochowana obok męża na cmentarzu Lake Park.

Odwiedź www.waskofamily.com, aby zobaczyć nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Gonda.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.