Connect with us

Sport

Poland Steel narodziło się ze współpracy – Jamestown Sun

Published

on

Poland Steel narodziło się ze współpracy – Jamestown Sun

Nota wydawcy: Ta historia i towarzyszące jej zdjęcie stanowią treść promocyjną w specjalnej sekcji Społeczności Cheerleaders 2024 w The Jamestown Sun. Sekcja specjalna prezentuje wolontariuszy w społeczności.

JAMESTOWN – Na początku tego roku współpraca z Dan Poland Machine i Enzminger Steel zaowocowała powstaniem nowej firmy.

Brett Poland i jego żona Shannon dwa lata temu kupili Dan Poland Machine Inc., a w styczniu kupili Enzminger Steel. Enzminger Steel nazywa się obecnie Poland Steel.

„Zatrudniłem Freda Kainza jako dyrektora generalnego w Poland Steel” – powiedział Brett Poland. „Zajmuje się codziennymi zadaniami i nadzoruje wszystko”.

Poland Steel i Dan Poland Machine znajdują się obok siebie w pobliżu autostrady międzystanowej 94 w południowo-zachodniej części Jamestown. Siedziba firmy Poland Steel znajduje się pod adresem 8040 36th St. SE. Dan Poland Machine znajduje się pod adresem 8056 36th St. SE.

Według swojej strony internetowej Dan Poland Machine świadczy usługi w zakresie produkcji, cięcia plazmowego, spawania, napraw, usług dźwigowych, młynowych i serwisowych samochodów ciężarowych, a także szeroki wybór stali i części na terenie Jamestown.

Jak podaje jej strona internetowa, firma Poland Steel dostarcza pojemniki na zboże i systemy przeładunku ziarna na terenie całej Dakoty Północnej.

„Sprzedaż skrzyń na zboże i sprzętu do przetwarzania zboża przez firmę Poland Steel w dużym stopniu wpisuje się w działalność firmy Dan Poland Machine” – stwierdził Poland.

Powiedział, że wielu klientów Dan Poland Machine to już klienci Poland Steel.

Według Polski firma Dan Poland Machine przekazuje złom lokalnym szkołom. Powiedział, że uczniowie ćwiczyli spawanie i nie tylko, wykorzystując złom.

Polska poinformowała również, że firma Dan Poland Machine współpracuje z Centrum Karier i Technologii James Valley w zakresie możliwości stażu i obserwacji pracy.

„W zeszłym roku zatrudniliśmy studenta, więc jest to rozwiązanie korzystne dla wszystkich” – powiedział. „Uważam, że program stażowy jest wspaniały. Myślę, że zapewnia to dobre doświadczenie w pozaprodukcyjnym obszarze spawania. … Spawamy, gniemy, tniemy plazmą, produkujemy i naprawiamy, aby klienci mogli poznać szerszy zakres działań w tej dziedzinie.”

READ  Pro Cycling Crashes – jazda na rowerze za bardzo fetyszyzuje ból

Więcej informacji o spółkach można znaleźć na stronie

www.danpolandmachine.com

I

www.polandsteelinc.com

.

Masaki Ova dołączyła do The Jamestown Sun jako reporter w sierpniu 2021 r. Dorastał na farmie niedaleko Pingree w Dakocie Północnej. Studiował komunikację na Uniwersytecie Jamestown, Dakota Północna

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *