Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Domenech nie zgodził się z francuską decyzją. „W tej sprawie jestem z wami Polakami!” Brak szczupaka

Published

on

Domenech nie zgodził się z francuską decyzją.  "W tej sprawie jestem z wami Polakami!"  Brak szczupaka

France Football zdecydował się nie przyznawać Złotej Piłki w tym roku, tłumacząc, że przyznanie jej w tym roku byłoby niesprawiedliwe, biorąc pod uwagę pandemię koronawirusa. Od razu pojawiły się głosy, że Robert może być najbardziej dotknięty tym faktem Lewandowskiegoktóry jest w świetnej formie i mógłby wygrać najbardziej prestiżową, indywidualną nagrodę w świecie piłki nożnej.

Obejrzyj wideo
Legia rozpoczyna walkę o LM. Lewandowski gra o wszystko [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Raymond Domenech zgadza się z tym poglądem. – W tej sprawie jestem z wami Polakami! Kompletnie też nie rozumiem, dlaczego organizatorzy zdecydowali się na ten ruch. W sytuacji, gdy zdecydowana większość lig kończy sezon, kiedy gramy w Lidze Mistrzów, a więc najważniejszej klubowej rozgrywce – ta decyzja się nie obroni. Moim zdaniem powodów do rezygnacji ze Złotej Piłki w tym roku było za mało – powiedział słynny francuski trener w rozmowie z „Super Expressem”.

Zdaniem Francuzów Lewandowski zasłużył w tym roku na tę prestiżową nagrodę. – To rok Lewandowskiego. Tak, gdyby Neymar lub Mbappe dali duży występ w półfinale lub finale Ligi Mistrzów, to pewnie byłby walka między tymi trzema graczami. Ale Lewandowski też może dać show w tych dwóch meczach i wtedy żadna dyskusja na ten temat nie będzie miała sensu. Tylko Lewandowski – podkreślił Domenech.

Domenech zdradził też, że jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego. – Dawno nie ukrywałem, że jestem jego kibicem, pochwaliłem go dużo wcześniej, niż wielu znawców piłkarskiego świata zaczęło to robić. Przecież to zawodnik kompletny, najlepsza „9” na świecie. Ma wszystko: instynkt strzelca, dobre uderzenie nogą, głową, gr dla drużyny. – Nie ma teraz pełniejszego napastnika niż Lewandowski – dodał.

Przeczytaj także:

READ  Rozwój nowej generacji technologii chmury w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.