Connect with us

technologia

DLC Mass Effect Pinnacle Station zostaje utracone na zawsze z powodu uszkodzenia danych

Published

on

Stacja Pinnacle, ośrodek szkoleniowy dodany do pierwszego Efekt masowynie jest wyświetlany w Mass Effect: Legendary Edition wraz z ponad 40 innymi treściami do pobrania. Game Informer Raporty że stacja Pinnacle, która została stworzona przez Demiurge Studios na potrzeby pierwszej gry, nie może zostać zapisana z powodu uszkodzenia danych.

Legendarne wydanie przepakowuje oryginalną trylogię i całą wcześniej wydaną zawartość, dodając nowe funkcje i gruntowny przegląd graficzny. Rozmawiać z Game InformerMistrz gry, Mac Walters, powiedział, że próba uratowania DLC to „emocjonalna jazda kolejką górską”, podczas której zwracasz się do Demiurgi i szukasz kopii zapasowych. Kod źródłowy programisty został uszkodzony. Notorycznie ginął również oryginalny kod źródłowy, co uniemożliwiło graczom PlayStation 3 zetknięcie się z nim, gdy gra trafiła na platformę.

Odtworzenie DLC zajęłoby „większość” sześciu miesięcy Legendarne wydanieZespół, powiedział Walters. „Chciałbym, żebyśmy mogli to zrobić. Szczerze mówiąc, tylko dlatego, że podobno to wszystko, co zespół kiedykolwiek zebrał – cała zawartość dla jednego gracza. Dlatego pozostawienie wszystkiego na podłodze w krojowni było bolesne. ”

Mass Effect: Legendary Edition zostanie wydany 14 maja na PC, PS4 i Xbox One.

READ  Składany Razr drugiej generacji Motoroli ma 5G, lepsze aparaty i szansę na odkupienie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *