Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Diabelska Brygada przejmuje kontrolę nad centralą w Polsce

Published

on

TOPEKA, Kan. (WIBW) – Diabelska Brygada chce wznowić misję Regional Aligned Forces po przejęciu władzy w swojej kwaterze głównej w Polsce.

Armia amerykańska twierdzi, że 1. Pancerna Brygada Bojowa „Devil Brigade” 1. Dywizja Piechoty oficjalnie objęła dowództwo w Żaganiu. Oficjalne przekazanie władzy 1. Dywizji Kawalerii odbyło się 13 sierpnia ceremonią przekazania.

Według wojska zespołowi zależy na podjęciu misji Sił Połączonych Regionalnie. Misja jest włócznią i punktem zbiórki, z którego dowództwo Diabelskiej Brygady będzie wykonywać swoje rozkazy w Europie.

„Jako żołnierz mam dwie jednostki bliskie mojemu sercu w armii” – powiedział pułkownik Jon Meredith, dowódca 1ABCT, 1CD. „1. Dywizja Kawalerii jest prawym sierpowym armii silnego nokautu. Jego duszą jest 1. Dywizja Piechoty, a sercem Wielkiego Czerwonego jest Brygada Diabła.

Armia poinformowała, że ​​ceremonia kapitulacji była dokonana przez gen. bryg. Matthew Van Wagenena, zastępcę komendanta V Korpusu i była ostatnim krokiem w przejściu między dywizjami.

„Cieszymy się, że tu jesteś”, powiedział Van Wagenen. „Z niecierpliwością czekamy na współpracę z wami dwoma w V Korpusie, ale co najważniejsze dla wszystkich sojuszników, maszerujemy naprzód przez następne dziewięć miesięcy”.

Armia ustaliła, że ​​Diabelska Brygada miała honorowy udział w I wojnie światowej: Lorraine, Pikardia, Mondidier-Noyon, St. Mihiel, Aisne-Marne i Meuse-Argonne; Republika Wietnamu; Azja Południowo-Zachodnia Operacja Pustynna Tarcza / Pustynna Burza, Operacje Iraqi Freedom, Operation Enduring Freedom, Operations Spartan Shield i Operation Inherent Resolve.

„Ci żołnierze płoną, by żyć i trenować z wami, naszymi sojusznikami i partnerami w Europie” – powiedział pułkownik Brian McCarthy, dowódca 1ABCT, 1ID. „Opanujemy nasze umiejętności wojenne i pokażemy światu, że jesteśmy zabójczy, gotowi, odporni, zaangażowani i że Europa nie ma większego przyjaciela niż Stany Zjednoczone Ameryki”.

W styczniu 2019 roku armia ogłosiła, że ​​Brygada Diabła została wysłana do Europy na dziewięć miesięcy. Zespół ponownie działa teraz w Europie, aby wspierać Atlantic Resolve, serię dwustronnych, wspólnych i wielonarodowych ćwiczeń szkoleniowych mających na celu budowanie gotowości, zwiększanie interoperacyjności i wzmacnianie więzi między sojusznikami a siłami partnerskimi.

READ  Premier Interii o słowach Ziobry: To nie jest poważne

Prawa autorskie 2021 WIBW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.