Connect with us

Nauka

DHgate z Chin, Google dla zespołu marketingowego

Published

on

Chiński transgraniczny rynek e-commerce B2B DHgate partnerstwo z Google uruchomienie wspólnego rozwiązania reklamowego dla 2,3 miliona eksporterów sprzedających na swoim rynku.

„Współpraca z Google jest również znaczącym postępem dla DHgate, przyciągając kupujących z całego świata i wzbogacając sceny marketingowe dla międzynarodowych sprzedawców” – powiedział Li Wei, dyrektor generalny centrum marketingowego DHgate, w Komunikat prasowy w poniedziałek (22 listopada).

Zobacz też: Płatności B2B dzisiaj: chiński dekret może powodować problemy dla małych i średnich firm; Visma Eyes 2023 IPO

Nowe rozwiązanie marketingowe – platforma reklamowa Huitou – ma na celu ułatwienie eksporterom szybszych i prostszych sposobów reklamowania się za granicą oraz zwiększenia sprzedaży online. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie oferowane w Chinach i „znacząco obniżyło poprzeczkę” dla swoich dostawców, z których większość to mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MMŚP).

Huitou integruje rozwiązanie reklamowe Google z platformą marketingową DHgate dla sprzedawców. Zgodnie z komunikatem prasowym, dzięki Huitou sprzedawcy mogą korzystać z Google Shopping i Google Smart Shopping w ponad 200 różnych krajach i regionach.

Przeczytaj więcej: BigCommerce wprowadza kupony reklamowe TikTok dla sprzedawców

Integracja Huitou zostanie wprowadzona wraz z innymi uznanymi narzędziami reklamowymi, które będą dostępne na portalu DHgate dla sprzedawców lub na zewnętrznym portalu poza rynkiem e-commerce. Sprzedawcy nie muszą rejestrować się w celu założenia konta Google.

„Google od wielu lat angażuje się w opracowywanie innowacyjnych i przydatnych narzędzi i usług marketingu cyfrowego” – powiedział. Bai Yong, szef partnera handlowego Google Great China.

Według danych Generalnej Administracji Celnej w ciągu pierwszych trzech kwartałów 2021 r. transgraniczna przestrzeń importu i eksportu handlu elektronicznego w Chinach odnotowała wzrost o 20,1% rok do roku.

Możesz także korzystać z: China To Marry Digital Yuan, aplikacji do płatności mobilnych

——————————

READ  Minister edukacji zmuszony do przeprosin za homofobiczne uwagi – POLITICO

NOWE DANE PYMNTS: PERSPEKTYWA ZAKUPU WAKACYJNYCH 2021

O: Zbliża się czas świątecznych zakupów, a prawie 90% amerykańskich konsumentów planuje przynajmniej część swoich zakupów przez Internet – o 13% więcej niż w 2020 roku. zwiększenie sprzedaży online w okresie świątecznym oraz wpływ dostępności produktów i spersonalizowanych nagród na preferencje sprzedawców.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *